Raimonda Paula 4CD antoloģija saņems Platīna disku, Mixnews.lv

Raimonda Paula 4CD antoloģija saņems Platīna disku

фото

Izklaide | 2014. gada 17. janvārī plkst. 18:01

Latvijas mūzikas industrijā gads sācies ar labu vēsti - pēc ilgāka pārtraukuma tiks pasniegta balva Platīna disks. Par vairāk nekā 9000 pārdotām kopijām to 22.janvārī saņems Raimonda Paula antoloģijas albums "Mūsu Maestro Raimonds Pauls", ko pērnā gada rudenī izdeva starptautiskā izdevniecība "Reader’s Digest" sadarbībā ar kompāniju Mikrofona ieraksti.

Līdz šim albums tika izplatīts kā "Reader’s Digest" pasta sūtījumu piedāvājums, bet, ņemot vērā lielo atsaucību, izlemts to darīt pieejamu visiem interesentiem, kuri būs kļuvuši par "Reader’s Digest" spēles Grand Prix dalībniekiem (vairāk informācijas: www.grandprix.lv).

Faktiski albums ir sasniedzis pat četrkārtēju platīna statusu, jo tas sastāv no četriem kompaktdiskiem un Daigas Mazvērsītes grāmatas par Maestro dzīvi un daiļradi. Albumā hronoloģiskā secībā apkopoti populārās mūzikas ieraksti, kas tapuši laika posmā no pagājušā gadsimta 60. gadiem līdz mūsdienām. Tajā dzirdamas gandrīz visas slavenākās latviešu estrādes balsis no Zdzislava Romanovska un Noras Bumbieres līdz Laimai Vaikulei, Ancei Krauzei un Normundam Rutulim.

Elita Mīlgrāve ("Mikrofona ieraksti"): "Mums ir prieks, ka beidzot varējām izdot tik apjomīgu Maestro ierakstu kolekciju. Laikā, kad mūzikas ierakstu tirāžas turpina kristies, meklējam jaunus tirdzniecības veidus - sadarbība ar Reader’s Digest un viņu pasta sūtījumu izplatīšanas metodi bija auglīga, sniedzot kārtējo apliecinājumu tam, ka cilvēki joprojām ir gatavi iegādāties augstvērtīgus ierakstus, ja vien viņus sasniedz kvalitatīvs un pievilcīgs piedāvājums."

Foto: Oskars Ludvigs/ MicRec

Komentāri