Iepazīsti dzīvi liliputu acīm!, Mixnews.lv

Iepazīsti dzīvi liliputu acīm! (1)

фото

Izklaide | 2014. gada 18. janvārī plkst. 09:48

Televīzijas kanāls "National Geographic" svētdien, 19.janvārī, sāk demonstrēt raidījumu ciklu "Neticami mazā pasaule" ("Incredibly Small World"), kas iepazīstinās ar liliputu jeb mazo cilvēku cīņu par savu vietu zem saules, pastāstīja "Fox International Channels" (FIC) sabiedrisko attiecību konsultants Kārlis Bikšus.

Mazo ļaužu dzīvesstāstos ir ne mazums skumju lappušu, jo viņi pastāvīgi saskaras ar sabiedrības negatīvo spiedienu un aizspriedumiem. Uz viņiem nereti raugās ar nožēlu vai pārākuma sajūtu un izsaka aizvainojošas vai muļķīgas piezīmes. Tomēr daudzi no mazajiem cilvēkiem ir spēcīgas personības, intelektuāli, gudri, izglītoti un sirsnīgi - viņi spēj tikt galā ar izaicinājumiem un daudz ko sasniegt.

фото

Hormonālas nepietiekamības dēļ liliputu augums ir vidēji no metrs divdesmit līdz metrs trīsdesmit pieci, taču visādi citādi viņi ļoti proporcionāli veidoti. Mazais augums joprojām ir dabas mīkla, kuru neviens nevar precīzi izskaidrot.

Raidījumu cikls ļaus ielūkoties Kīnā, Ugandā, Kolumbijā, Lielbritānijā, Filipīnās un ASV dzīvojošo liliputu dzīves līkločos.

Šie citādie ļaudis veido karjeru un pelna iztiku visdažādākajās jomās, tostarp cīņu sportā, zvejniecībā, lauksaimniecībā, strādā par ugunsdzēsējiem un mediķiem. Tas, ka viņi ir atšķirīgi, dod stimulu censties un pierādīt, ka dzīvē var daudz ko panākt arī ar nelielu augumu. Atminēsimies sakāmvārdu - mazs cinītis gāž lielu vezumu!

Komentāri 1
Karlapirms 5 gadiem
Liliputi - putins, Medvedevs, Sarkozi un Berluskoni ir mazaki pat par Napaleonu, kurs ari bija liliputs.