Šovmenis Māris Grigalis kļuvis par tēti!, Mixnews.lv

Šovmenis Māris Grigalis kļuvis par tēti!

фото

Izklaide | 2014. gada 19. janvārī plkst. 09:53

Atraktīvais šovmenis un LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis kļuvis par tēti – naktī uz sestdienu, 18.janvāri, viņš pasaulē sagaidījis dēliņu Kristeru, raksta "kasjauns.lv".

To, ka priecīgais notikums vairs nav tālu, LNT "900 sekunžu" vadītāji ļāva nojaust jau piektdienas rītā, sakot, ka kolēģim Mārim diena paies pirmajā prognozē. Bet sestdienas rītā raidījuma "LNT brokastis" tiešraidē Māris jau saņēma mīļus apsveikumus no kolēģes Gundegas Skudriņas.

"Māris kļuvis par tēti, un viņam ir dēliņš Kristers!" sajūsmu pauda Gundega. "Tas bija tik skaisti!" aizkustināts un mazliet samulsis piebilda Māris.

Apbrīnojami – neraugoties uz to, ka bijis klāt mīļotajai Zanei un dēliņu pasaulē sagaidījuši abi kopā, Grigalis možs un dzīvespriecīgs paspēj būt arī TV studijā – gan vadīt laika ziņas, gan "LNT brokastis".

фото

Māris Grigalis kopā ar savu draudzeni Zani Cālbergu

Māris Grigalis kopā ar Zani Cālbergu ir vismaz trīs gadus, un aizpagājušovasar Zane no mīļotā, stāvot Lielā kanjona malā ASV, saņēma bildinājuma gredzenu. Abu kāzas tika gaidītas aizvadītajā vasarā, taču izrādījās, ka pāris ir bērniņa gaidībās, tāpēc nolēma kāzas pārcelt uz vēlāku laiku.

Portāls Mixnews.lv pievienojas apsveikumiem un novēl jaunajam pārim laimi un saticību ģimenē!

Foto: kasjauns.lv

Komentāri