Ledus skulptūru festivālam Jelgavā izveidota mobilā telefona aplikācija, Mixnews.lv

Ledus skulptūru festivālam Jelgavā izveidota mobilā telefona aplikācija

фото

Izklaide | 2014. gada 20. janvārī plkst. 07:14

Jelgavā notiekošajam ledus skulptūru festivālam ir izveidots informācijas palīgs - mobilā telefona aplikācija, lai ikviens sev atrastu vistīkamāko nodarbi un orientētos plašajā klāstā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" sabiedrisko attiecību speciāliste Marta Zīverte aģentūru LETA informēja, ka jau sešpadsmito gadu ledus mākslas baudītāji aicināti uz Jelgavu, šogad - no 7.februāra līdz 9.februārim.

Patlaban mobilā aplikācija ir pieejama "Android" operētājsistēmas lietotājiem, drīzumā tā būs pieejama arī "iPhone" lietotājiem. Izmantojot aplikāciju, būs iespējams sekot līdzi festivāla jaunumiem, iegūt informāciju par atpūtas un izklaides iespējām Jelgavā, iegādāties festivāla biļetes, kā arī sekot līdzi festivāla notikumiem tviterī.

Ledus skulptūru festivāla aplikācija darbosies kā 16.Starptautiskā ledus skulptūru festivāla un Jelgavas izklaides un atpūtas vietu ceļvedis, kas tapis sadarbībā ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru.

Aplikāciju iespējams lejuplādēt "Google Play" aplikāciju veikalā un drīzumā arī "App Store".

Zīverte informēja, ka šogad festivāls pulcēs 30 pasaulē atzītus tēlniekus un māksliniekus no astoņām valstīm, kuri transformēs 70 tonnas ledus unikālos mākslas darbos.

Skulptūru parks apmeklētājiem tiks atvērts no 7.februāra līdz 9.februārim, kad skatītāju vērtējumam tiks nodotas konkursa skulptūras, ledus bārs un foto objekti. Kopumā vairāk nekā 50 ledus skulptūras tiks veidotas par tēmu "Brīnumzeme" ("Wonderland").

Atšķirībā no citiem gadiem šoreiz jau no 3.februāra tiek piedāvāta iespēja sekot līdzi darba procesiem tiešraidē no Uzvaras parka oficiālajā mājaslapā "icelv.lv".

Festivālu organizē Jelgavas pilsētas dome un pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" ar "SEB bankas" un SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" atbalstu.

Komentāri