Vijolniece Vanesa Meja piedalīsies olimpiskajās spēlēs Sočos, Mixnews.lv

Vijolniece Vanesa Meja piedalīsies olimpiskajās spēlēs Sočos

фото

Izklaide | 2014. gada 20. janvārī plkst. 14:02

Pazīstamā vijolniece Vanesa Meja ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos startēs Taizemes izlases sastāvā, pirmdien paziņoja komanda. 35 gadus vecā Meja, kuras tēvs ir taizemietis, Sočos pārstāvēs Taizemi, aģentūrai AFP paziņoja izlases treneris Varins Tansupasiri.

Meja ir Lielbritānijas pilsone, taču viņai ir arī Taizemes pase. Viņas māte ir ķīniete, bet tēvs - taizemietis. Lai arī viņa piedzima Singapūrā, dziedātāja kopš četru gadu vecuma dzīvo Lielbritānijā.

34 gadus vecajai mūziķei jāslēpo vismaz piecās starptautiski atzītās sacensībās, lai iekļūtu Soču olimpisko spēļu milzu slaloma un slaloma disciplīnās. Oficiālu atļauju piedalīties olimpiādē viņa saņems pirmdien. Nedēļas nogalē viņa ar tēva uzvārdu Vanakorna startēja Slovēnijā.

"Šķiet, ka viņa to ir izdarījusi. Daudz netrūka, bet viņa ir to panākusi," intervijā raidorganizācijai BBC teica vijolnieces menedžeris. Līdz šim kalnu slēpošanas distancē piedalījies tikai viens taizemietis. Zinātnieks Pravats Nagvajara 2002.gadā sacentās Soltleiksitijā, bet 2006.gadā - Turīnā.

Meja slēpo no četru gadu vecuma, taču viņas galvenais mērķis vienmēr bijusi mūzika. Desmit gadu vecumā viņa pirmoreiz uzstājās starptautiskas auditorijas priekšā, un kopš tā laika viņa iekarojusi popularitāti ar savu seksapīlo imidžu un klasiskās mūzikas sapludināšanu ar popu.

Viņas pirmais popmūzikas tradīcijās ieturētais albums "The Violin Player" iznāca 1995.gadā, uzreiz iekarojot 11.vietu Lielbritānijas albumu topā. Lai arī vijolnieces pēdējais albums nāca klajā 2004.gadā, viņa tikai nesen pārtrauca regulāri koncertēt.

Komentāri