Eltona Džona un Deivida Fērniša ģimenē - papildinājums!, Mixnews.lv

Eltona Džona un Deivida Fērniša ģimenē - papildinājums!

фото

Izklaide | 2013. gada 17. janvārī plkst. 20:42

Eltons Džons un viņa dzīvesbiedrs Deivids Fērnišs ar otro dēlu Eliju

Eltons Džons un viņa dzīvesbiedrs Deivids Fērnišs ir septītajās debesīs par otrā dēliņa Elijas Džozefa Daniela Fērniša-Džona ienākšanu ģimenē. Taču situācija šķiet mazliet kurioza, skatoties mazā puisēna dzimšanas apliecībā, raksta "kasjauns.lv"

Mazo Eliju pasaulē laida tā pati surogātmāte, kas pāra pirmo dēliņu Zahariju. Eltons Džons un Deivids Fērnišs nevēlas atklāt bērna bioloģiskās mātes vārdu, bet pagaidām vēl neeksistē dzimšanas apliecības, kurās homoseksuāli pāri varētu norādīt divus tēvus vai divas mātes. Līdz ar to Eltona partnera Deivida Fērniša vārds ierakstīts Elijas dzimšanas apliecībā kā māte. Starp citu, arī pirmā dēla Zaharija dzimšanas apliecībā Fērnišs nosaukts par māti.

Kā tēvs abu puisēnu dokumentos norādīts sers Eltons Džons. Atgādināsim, ka pēc Zaharija nākšanas pasaulē pāris apgalvoja, ka paši nezinot, kurš no viņiem ir mazuļa bioloģiskais tēvs. Ja dēls paaugsies un vēlēsies to noskaidrot, viņi piekritīs veikt DNS analīzi. Zaharijam šobrīd ir divi gadi un viņš ir apbrīnojami līdzīgs izcilajam mūziķim.

"Mēs abi vienmēr ilgojāmies pēc bērniem. Tas, ka mums tagad ir divi dēli ir kas neticams!," norāda Eltons.

фото

Eltons Džons un viņa dzīvesbiedrs Deivids Fērnišs ar dēlu Zahariju

Kā ziņoja portāls Mixnews, baumas, ka pāris gaida otru bērnu klīda jau sen. Vēl novembrī kāds paziņa ieminējās, ka "Eltons un Deivids mīl šo sievieti [kura gaida viņu mazuli] kā māsu un jūtas viņai mūžīgi parādnieki." Tomēr viņas identitāti pāris apsolījies nekad neatklāt.

фото

Deivids Fērnišs ar dēlu Eliju

Lai dēliņš varētu nākt pasaulē bez liekas jezgas un ažiotāžas, īsi pirms viņa dzimšanas Eltona Džona pārstāvis pat sniedza oficiālu paziņojumu, noliedzot ziņas par gaidāmu mazuli.

фото

Foto: Bulls Press

Komentāri