Spotify prognozē Grammy ieguvējus, Mixnews.lv

Spotify prognozē Grammy ieguvējus

фото

Izklaide | 2014. gada 22. janvārī plkst. 17:10

"Imagine Dragons" uzstājās 2013.gada Positivus festivālā

Mūzikas straumēšanas serviss "Spotify" prognozējis, ka svētdienas "Grammy" ceremonijā par gada labāko ierakstu tiks atzīta indīroka grupas "Imagine Dragons" dziesma "Radioactive", bet labākā jaunā izpildītāja godu baudīs hiphopa duets "Macklemore" un Raiens Luiss.

"Spotify" prognozes balstītas uz klausījumu statistiku "Grammy" nominēto mākslinieku vidū. Pakalpojumu lieto aptuveni 24 miljoni cilvēku visā pasaulē.

Saskaņā ar "Spotify" aplēsēm par gada ierakstu tiks atzīts "Imagine Dragons" hits "Radioactive", kas klausīts par trešdaļu vairāk nekā kanādiešu dziedātāja Robina Tika dziesma "Blurred Lines".

Savukārt gada albuma tituls pienāktos "Macklemore" un Raiena Luisa "The Heist". Tas straumēts par 40% vairāk nekā otrs populārākais albums - franču elektroniskās mūzikas dueta "Daft Punk" ieraksts "Random Access Memories".

Arī labākā jaunā mākslinieka kategorijā uzvarētu "Macklemore" un Raiens Luiss, kas ir ievērojami populārāki par amerikāņu hiphopa izpildītāju Kendriku Lamaru un britu dziedātāju Edu Šīranu.

Tikmēr par labāko popmūzikas solo "Spotify" uzskata jaunzēlandiešu dziedātājas Lordes hitu "Royals", kam cieši seko Džastina Timberleika "Mirrors" un Keitijas Perijas "Roar".

Bet visvairāk klausītā popgrupas dziesma ir "Get Lucky", ko "Daft Punk" radījuši kopīgiem spēkiem ar producentiem Farelu Viljamsu un Nailu Rodžersu.

"Grammy" balvu pasniegšana norisināsies 26.janvārī. Visvairāk - deviņām - balvām nominēts amerikāņu reperis "Jay Z", bet septiņas nominācijas ieguvuši arī popmūzikas jaunpienācēji "Macklemore" un Raiens Luiss.

Komentāri