Jamaikiešu mūzikas projekts Raimonds Pauls Goes Reggae publicē pirmo dziesmu , Mixnews.lv

Jamaikiešu mūzikas projekts Raimonds Pauls Goes Reggae publicē pirmo dziesmu

фото

Izklaide | 2014. gada 23. janvārī plkst. 11:33

Jamaikiešu izcelsmes regeja mūziķi, kuri pēdējos gados vairāk muzicē Apvienotajā Karalistē, kā arī uzstājas dažādās Eiropas valstīs un laiku pa laikam piedalās pasākumos arī Latvijā, apvienojušies projektā "Raimonds Pauls Goes Reggae" un gatavo albumu ar Maestro Raimonda Paula dziesmām regeja stilā. Kompānija "Mikrofona ieraksti" plāno šo albumu izdot jau šīs vasaras sākumā.

Lielākā daļa dziesmu būs angļu valodā, bet 23.janvārī publicētajā pirmajā singlā "Blue Diamond (Karbunkuls)", tiek izmantota gan angļu, gan latviešu valoda. Tekstus un aranžējumus veidojuši visi mūziķi kopā. Projekta sastāvā muzicē Antony Robinson (Tena Stelin), kurš ir arī galvenais vokālists, Dennis Daly (D-Rootical) (bass) un bundzinieks Brian Fairbairn, kuri apvienojušies sastāvā ar nosaukumu "Indika".

Ieraksta producents ir Gints Stankevičs, kuru mūziķi atzinuši par ļoti labu regeja mūzikas producentu, kas esot ļoti netipiski baltajam cilvēkam. Gints ierakstā iesaistījis arī Latvijas mūziķus un ir ļoti aizrāvies ar šo stilu, noklausoties visus labākos pasaules paraugs un analizējot tos, atradis pats savu skanējumu, kuru realizē šajā projektā.

Ideja par šādu projektu radās dažādu pasākumu organizētājam un regeja mūzikas entuziastam Normundam Zelčānam (Milky Selector), kurš ar šo ideju auklējis jau ilgu laiku, līdz uzrunāja Raimonda Paula dziesmu izdevējus un projekts tiek veiksmīgi īstenots. Ir ierakstītas jau 3 dziesmas un norit darbs pie vēl vairākām dziesmām. Kopumā plānots ierakstīt 10-12 Maestro dziesmas. Vasarā mūziķi plāno sniegt arī vairākus koncertus Latvijā. Informācija par to sekos.

Raimonds Pauls ir ļoti iepriecināts par šādu domu un ar mūziķiem tikās studijā jau pirmajā reizē, kad mūziķi tikai sāka darbu pie šī projekta un noklausoties pirmo pabeigto darbu veltīja tam atzinīgus vārdus: "Man patīk, ka viņi tās dziesmas interpretē savā stilā. Nemaz nav jāklausās, atliek uz viņiem paskatīties un viss ir skaidrs. Gaidu, kas tur būs sanācis. Karbunkuls skan pavisam labi, it sevišķi tas teksts par to "Ai, zilais, zilais......., viņi jau laikam nezina, ko pie mums apzīmē ar vārdu zilais." sev raksturīgā manierē nosmej Maestro.

Iespēja satikt "Rigga Reggae Riddim" māksliniekus, kuri piedalās arī projektā "Raimonds Pauls Goes Reggae" ir iespējams šodien 23.janvārī "Cuba cafe" un Kaņepes kultūras centrā rīt, piektdien 23.01. no plkst. 21:00. Spēlēs regeja dīdžeji Horens, Milky Selector un Sammy Dreadlocks. Paredzēts atskaņot arī "Blue Diamond" (Karbunkuls). Paredzēts arī pirmatskaņojums kādam eksperimentālam Hip-Hop skaņdarbam 3 valodās.

Komentāri