Grupa bet bet izdod dziesmas remiksu un aicina uz koncertiem , Mixnews.lv

Grupa bet bet izdod dziesmas remiksu un aicina uz koncertiem

фото

Izklaide | 2014. gada 23. janvārī plkst. 14:23

Grupa "bet bet", kas ir dibināta 1991. gadā un turpina koncertēt vēl šodien, publicē savu kopdarbu ar producentu "N’Works", kurš pērnā gada izskaņā izdeva savu otro populāru latviešu izpildītāju dziesmu remiksu albumu "N.O.A.".

Dziesma "Tu esi tā" (Z.Muktupāvels/G.Račs) savulaik tika iekļauta grupas, pēc daudzu mūzikas kritiķu domām, "revolucionārajā" albumā "Laiks iet", kas tika izdots 1997. gadā un kurā grupa sadarbībā ar studijas "G.E.M" producentu Ediju Gņedovski eksperimentēja ar jaunām skaņām un studijas iespējām. Vokālā partija tika saglabāta un tagad ir izmantota dziesmas jaunajā versijā. Ģitāras partijas grupas ģitārists Uģis Tirzītis pie producenta Artūra Palkeviča studijā "Art Studio" ir ierakstījis šogad.

Šī nav grupas pirmā pieredze deju mūzikā, jo 1998. gadā grupa saņēma "Mūzikas Ierakstu Gada Balvu" kategorijā "Labākā deju mūzikas dziesma" par pašu veidoto remiksu grupas dziesmai "Kāpēc man nav sarkans Mersedess", ko paši grupas dalībnieki uzskata par vienu no savas karjeras kuriozākajiem un jautrākajiem notikumiem. Grupas līderis Zigfrīds Muktupāvels:- " "bet bet" visos laikos ir bijusi deju mūzikas grupa, jo visur, kur vien ir noticis kāds no mūsu vairāk nekā 600 sniegtajiem koncertiem, cilvēki dejo. Mēs esam deju mūzikas orķestris!".

Pašlaik grupa gatavo jaunu koncertprogrammu un strādā pie jaunām dziesmām, kuras paredzēts publicēt nākamā gada pavasarī. Nelielu ieskatu topošajā programmā var gūt jau šīs nedēļas nogalē, apmeklējot grupas koncertus Dikļu pilī. Biļetes uz 26.janvāra koncertu tika izpārdotas zibenīgi un tāpēc tagad ir izsludināts papildus koncerts, kurš notiks šo piektdien 24.janvārī pl. 18.30.

Grupa "bet bet" savulaik ir uzvarējuši prestižajā festivālā "Liepājas Dzintars ‘92" un 1993. gadā ar dziesmu "Vakara vējā" plūca laurus "Mikrofona aptaujā". Grupas sastāvā nemainīgi no 1991. gada muzicē dziedātājs un dziesmu autors Zigfrīds Muktupāvels, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs, ģitārists Uģis Tirzītis un kopš 2007. gada arī basģitārists Andris Alviķis. Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti desmit albumi un pirms 2010. gadā izdota grupas labāko dziesmu izlase " 20 labākās dziesmas".

Komentāri