Nine Inch Nails uzstāsies Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā, Mixnews.lv

Nine Inch Nails uzstāsies Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā

фото

Izklaide | 2014. gada 23. janvārī plkst. 18:02

"Nine Inch Nails" (NIN), "Queens of the Stone Age" (QOTSA), "Foo Fighters" līderis Deivs Grols (Dave Grohl), kā arī īpašais viesis "Fleetwood Mac" ģitārists Lindsijs Bekingems (Lindsey Buckingham) svētdien uzstāsies 56. gadskārtējā Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā. Divu Grammy balvu laureātu "Nine Inch Nails" jaunākais ieraksts "Hesitation Marks" šogad iekļauts labākā alternatīvā mūzikas albuma kategorijā.

"Nine Inch Nails" un QOTSA šī būs pirmā uzstāšanās Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā, kas šogad notiks 26.janvārī. Projekta vienojošais faktors ir trīspadsmit Grammy balvu ieguvējs Deivs Grols, kurš iepriekš sadarbojies gan ar QOTSA viņu 2002. gada LP "Songs for the Deaf", gan arī ar "Nine Inch Nails" grupas 2005. gada ierakstā "With Teeth". "Fleetwood Mac" ģitārists un vokālists Bekingems ir projekta neaprēķināmākais dalībnieks.

Taču mākslinieku izvēle nebūt nav nejauša – Bekingems bija "Nine Inch Nails" jaunākā ieraksta "Hesitation Marks" muzikālais viesis, kā arī piedalījās Grola uzņemtajā dokumentālajā filmā "Sound City: Real to Reel", kas ir stāsts par leģendāro, izbijušo Losandželosas ierakstu studiju, kurā savulaik tika ierakstīti daudzi par klasiku kļuvuši albumi. Filmā piedalījās arī "Fleetwood Mac" vokāliste Stīvija Niksa (Stevie Nicks), kura pērn ar Grolu sadarbojās "Sound City Players" albuma izveidē un koncerttūrē.

6.maijā ar grandiozu koncertšovu industriālās mūzikas pionieri "Nine Inch Nails" uzstāsies "Arēna Rīga" savas 2014. gada tūres ietvaros. "Nine Inch Nails" uz Latviju brauc ar vienu no pasaules iespaidīgākajiem mūzikas šoviem, kas noformēts hipermodernā tehnokrātiskā stilā. Grupa, kuru izveidojis tās vienīgais oficiālais dalībnieks Trents Reznors (Trent Reznor), pēc piecu gadu klusēšanas pauzes šogad izdeva kritiķu augsti vērtēto albumu "Hesitation Marks".

Mūzikas izdevumi to nodēvēja par "Trenta Reznora vissvarīgāko māksliniecisko pieteikumu kopš 90. gadiem" un "vienu no Reznora labākajiem" veikumiem. Grupas darbības laikā NIN ieguvuši "Grammy" apbalvojumus par kompozīcijām "Wish" un "Happiness in Slavery”, kā arī pārdevuši vairāk nekā 30 miljonus albumu visā pasaulē.

Komentāri