Arestēts Džastins Bībers! (Papildināts) , Mixnews.lv

Arestēts Džastins Bībers! (Papildināts) (19)

фото

Izklaide | 2014. gada 24. janvārī plkst. 12:14

Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers, kas pasaules slavu ieguva ar hitiem "Boyfriend", "Baby", ceturtdien 23.janvārī Maiami aizturēts par auto vadīšanu dzērumā, ziņo portāls "dailymail.co.uk". Bībers īrētā "Lamborghini" bija sarīkojis auto sacīkstes.

19 gadus vecajam dziedātājam tikušas veiktas pārbaudes, lai noteiktu alkohola līmeni asinīs. Kā laikrakstam "The Miami Herald" apstiprināja Maiami policijas pārstāvis, ka Bībera asinsanalīzes liecina, ka dziedātājs bija dzēris alu un lietojis arī narkotikas - antidepresantus un marihuānu.

фото

Jāpiebilst, ka pēc dažām stundām kļuva zināms, ka Maiami policija izvirzījusi Bīberam apsūdzības par piedalīšanos ielu sacīkstēs, auto vadīšanu reibumā un par pretošanos arestam, par to aģentūrai AP paziņojis pilsētas policijas priekšnieks Rejs Martiness.

Pēc viņa teiktā, aresta brīdī Bībers .pretojies policijai, kaut arī nav bijis vardarbīgs. Pēc arestēšanas viņš pats atzinis, ka pirms sacensībām pīpējis marihuānu, kā arī parakstītus medikamentus. Turklāt kanādiešu dziedātāja autovadītāja apliecībai bija beidzies termiņš.

Pēc Martinesa teiktā, Bībers bija sarīkojis ātrumsacīkstes ar R'n'B mākslinieku no Kalifornijas - Halilu. Arī Halils tika arestēts. Saskaņā ar preses informāciju, Bībers patlaban atrodas Maiamideidas apgabala cietumā.

фото

Tiesnesis arī nolēma atbrīvot Bīberu no ieslodzījuma pret 2500 ASV dolāru (1833 eiro) drošības naudu.

Vēlāk Bībers iznāca no Maiami cietuma policijas un viņa personīgās svītas pavadībā. Iznācis no cietuma, dziedātājs uzrāpās uz viņu sagaidošās automašīnas jumta un māja faniem.

Pēdējos mēnešos tīņu elks Bībers piesaistījis mediju uzmanību ar neskaitāmiem skandāliem - viņš ir biežs striptīzklubu viesis, izceļas ar antisociālu uzvedību, kā arī jau iepriekš policijas uzmanību piesaistījusi Bībera narkotiku glabāšana.

Komentāri 19
smailpirms 3 gadiem
ko tēlo kruto tu nevarētu neko tādu izdarīt ko džastins var izdarīt
1
rasbery 24pirms 5 gadiem
bībers galugalā ir jāliek mierā
hapirms 5 gadiem
https://www.youtube.com/watch?v=hf_8bWui-1Q