Ar grandiozām svinībām Klondaika atzīmē 20 gadu jubileju, Mixnews.lv

Ar grandiozām svinībām Klondaika atzīmē 20 gadu jubileju

фото

Izklaide | 2014. gada 23. janvārī plkst. 20:16

Par godu izklaides un atpūtas tīkla "Klondaika" 20 gadu jubilejai notika grandiozas svinības "Sapņu Fabrikā". Viesu vidū bija gan uzņēmuma esošie, gan bijušie darbinieki, kā arī klienti un sadarbības partneri, kuri vienojās draudzīgā klondaikiešu saimē, lai nozīmīgo gadskārtu atzīmētu kārtīgā "gangsteru stilā"!

20 gadu laikā uzņēmums ir attīstījies straujiem soļiem un kļuvis par nozīmīgu spēlētāju Latvijas izklaides tirgū. "Vienmēr esam sekojuši līdzi laikam un cilvēku vēlmēm, lai "Klondaika" būtu izcilas izklaides sinonīms, nodrošinot saviem viesiem labākās iespējas, kā patīkami pavadīt brīvo laiku, izklaidējoties draugu kompānijā, izgaršojot azartu un adrenalīnu, gūstot prieku, ko sniedz patīkama atmosfēra, pavāru un bārmeņu talants," tā jubilāru raksturo Aleksejs Krivcuns, "Klondaikas" mārketinga direktors.

Par sanākušo "gangsteru" izklaidēšanu rūpējās pasākuma vadītāja Agnese Puriņa, kuras iznāciens bija īpaši spožs un negaidīts – brīdī, kad tika ienesta svētku torte, Agnese no tās izleca, radot milzīgu pārsteigumu un ovācijas viesu vidū!

фото

Alise Frensisa

фото

Andris Kivičs

Par godu lielajam notikumam tika ielūgta arī pasaules slavenā elektro svinga mūzikas zvaigzne Alise Frensisa no Vācijas, kā arī savu sveicienu ieradās nodot vairāki pašmāju mākslinieki – "Double Faced Eals", Andris Kivičs, "Tweenspeak", "Crystal", "B-Sea Surfers", kā arī tika nodoti vairāki starptautiski sveicieni - Jevgenijs Maļinovskis no Polijas un Burleskas šovs no Igaunijas. Īpaši svinīgu noskaņu pasākumam piešķīra orķestris.

Pasākuma oficiālās daļas noslēgumā īpašu atmosfēru uzbūra koris "Sapnis", apvienojoties dziesmā ar operdziedātāju Ilonu Bageli un Ati Ieviņu, no kuru muzikālā emocionālā izpildījuma katram klātesošajam aizrāvās elpa. Savukārt DJ Ziggy, DJ Shadow, DJ Cimo, Dj Rich, DJ Suppa Fly rūpējās par to, lai pat līdz agrai rīta stundai sanākušie viesi nepamestu deju grīdu un ļautos mūzikas ritmiem.

Komentāri