Rufusa Vainraita koncertu Rīgā iesildīs viņa māsa Lūsija, Mixnews.lv

Rufusa Vainraita koncertu Rīgā iesildīs viņa māsa Lūsija

фото

Izklaide | 2014. gada 24. janvārī plkst. 11:30

Indī dziesminiece Lūsija Vainraita Roša iesildīs sava brāļa Rufusa Vainraita koncertu 19.martā "Palladium" koncertzālē.

Ieklausoties indī dziesminieces Lūsijas Vainraitas Rošas daiļradē, klausītājam atklājas viņas neaizmirstamais vokāls, asprātīgie un aizraujošie dziesmu teksti, kā arī unikālais uzstāšanās stils. Lūsijas jaunākais, pērn izdotais ambiciozais ieraksts "There’s A Last Time For Everything" sniedz padziļinātu ieskatu mākslinieces krāšņajā muzikālajā mantojumā, kas dod viņai iespēju veidot piesātinātu, no mūzikas ierakstu kompānijām neatkarīgu karjeru.

Lai arī Lūsija sākotnēji strādāja par skolotāju, mūziķu ģimenē augusī māksliniece 2005. gadā kļuva par pilna laika mūziķi, iedvesmu smeļoties no brāļa Rufusa koncertturnejas dzīves. 2009.gadā par savu dziesmu "Snare Drum" Lūsija ieguva balvu "Independent Music Awards" kategorijā "Labākā folka dziedātāja/autora dziesma".

Kā iepriekš ziņots, 19. martā koncertzālē "Palladium" pirmo reizi Latvijā ar solokoncertu uzstāsies viens no mūsdienu spilgtākajiem kanādiešu soloizpildītājiem un komponistiem Rufuss Vainraits. Pēdējie gadi Rufusa Vainraita dzīvē ir bijuši muzikāliem piedzīvojumiem bagāti – pagājušajā vasarā viņš uzstājās uz Glastonbury festivāla galvenās skatuves. Tāpat nesen Rufuss radījis operu un tika nominēts "Grammy" balvai par Džūdijas Gārlendas "Carnegie Hall" koncerta jauniestudējumu. Visas šīs pieredzes dzirdamas viņa septītajā studijas albumā "Out of the Game", kas radīts sadarbībā ar labi zināmo producentu Marku Ronsonu , kurš 2009. gadā uzstājās arī Latvijā.

Rufuss Vainraits ir ierakstījis kopumā septiņus studijas albumus un ieguvis divus "Juno Awards" apbalvojumus kategorijā "Labākais alternatīvais albums" - vienu par 1999. gada albumu "Rufus Wainwright" un otru par 2002. gada ierakstu "Poses". Jau 15 gadu vecumā Vainraits tika nominēts "Genie Award" apbalvojumam par labāko oriģinālo dziesmu. Gadu vēlāk viņš saņēma "Juno Award" nomināciju "daudzsološākā vokālista" kategorijā, kā arī 2008. gada "BRIT Awards" nomināciju kā "Labākais starptautiskais mākslinieks". 2009. gadā Vainraits saņēma prestižo "Grammy" balvu par "labāko tradicionālo popa vokālo albumu".

Biļetes uz koncertu nopērkamas "palladium.lv" un visās "Biļešu Serviss" kasēs. Stāvvietu biļešu cena Eur 27.03.

Komentāri