Gold Panda uzstāšanos ievadīs mūzikas igauņu producentu duets Johnny Depth, Mixnews.lv

Gold Panda uzstāšanos ievadīs mūzikas igauņu producentu duets Johnny Depth

фото

  1. februārī Rīgas kinostudijā savu pirmo uzstāšanos Latvijā sniegs elektroniskās mūzikas producents un komponists "Gold Panda". Vakara viesi būs mūzikas producentu duets "Johnny Depth" jeb Firejosé un Sander Mölder no Igaunijas ar kopīgu uzstāšanos.
Izklaide | 2014. gada 25. janvārī plkst. 09:55

Viens no Latvijas pieredzējušākajiem dīdžejiem Dj Monsta un Latvijas digitālo mediju speciālists un dīdžejs Artūrs Mednis veidos savdabīgu apmaiņu ar igauņu elektroniskās mūzikas pārstāvju apvienību "Johnny Depth" – igauņi dosies uz Rīgu, lai uzstātos pirms starptautiski atzītā "Gold Panda" šova, savukārt Latvijas pārstāvji nākamajā dienā sniegs uzstāšanās Tallinas "Rock Cafe", kļūstot par "Gold Panda" priekšnesuma viesiem kaimiņvalstī.

Duetu "Johnny Depth" veido Firejosé un Sander Mölder – elektroniskās mūzikas producenti no ziemeļu kaimiņvalsts. Firejosé, īstajā vārdā Mark Stukis, dzimis Igaunijā, audzis nepieradinātajā Centrālamerikā. Vēl būdams pusaudzis, Marks bijis dīdžejs, uzstāšanās izmantojot vinila ierakstus, savukārt pēdējos gados pievērsies elektroniskās mūzikas producēšanai.

Sander Mölder Tallinas Mūzikas un Teātra akadēmijā apguvis čella spēli, ko spēlējot kamerorķestra sastāvā, uzstājies arī Alberta Karaliskajā hallē Londonā. Sander jau viesojies Latvijā Positivus festivālā, tāpat no dalības festivālos jāpiemin "Satta Outside" Lietuvā un "Insomnia Festival" Norvēģijā. Mūziķis ir arī vairāku grupu sastāvā, kā "State of Zoe", "OYT" un citas. Abu mūziķu radītos skaņdarbus nevar pieskaitīt vienam konkrētam stilam, bet tajos jūtamas iezīmes no šādiem žanriem - "drum’n’bass", "house", "techno", "electronica", "beats".

4.februārī Rīgā uzstāšanos sniegs vairākiem prestižiem mūzikas apbalvojumiem nominētais un apbalvotais, vai visos ietekmīgākajos mūzikas festivālos pasaulē muzicējušais producents, komponists un izpildītājs Gold Panda. Rīgas kinostudijas lielākais paviljons tiks pārveidots koncertšova norises vietā, mūziķiem radot skaņas un vizuālo priekšnesumu.

Biļetes pieejamas "Ticketpro.lv" un tirdzniecības vietās. Ar ISIC karti 10% atlaide. Informācija www.concertsandfestivals.lv.

Komentāri