"Dzīvā Bārbija" Valērija pozē ASV slavenību žurnālam (FOTO), Mixnews.lv

"Dzīvā Bārbija" Valērija pozē ASV slavenību žurnālam (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 18. janvārī plkst. 14:44

Internetā pazīstamā dzīvā Bārbija jeb odesiete Valērija Lukjanova pērnā gada nogalē piedalījusies fotosesijā ASV žurnāla "V Magazine" ziemas numuram, kura vākiem dažādos laikos fotografējusies ne viena vien slavenība, piemēram, Dženifera Lopesa, Natālija Portmane, Nikola Kidmena, Džastins Bībers, ziņo ārvalstu mediji.

Intervijā žurnālam "V Magazine" Valērija pastāstīja, ka viņas izskats ir rūpīga un ilga darba rezultāta un labu gēnu apvienojums. Un tas viss esot noticis bez plastiskās ķirurģijas. Valērijas augums ir 175 cm, taču viņa sver vien 42 kg un viņas parametri ir 88-48-88.

фото

Starp citu, "Bārbijas" mamma Irina Paškejeva ir ļoti līdzīga savai meitai

Prese nosmīn, ka Valērija tā arī nav atklājusi sava smalkā vidukļa noslēpumu – varbūt viņa ir palielinājusi krūtis, lai tās „harmonētu” ar vidukli un gurniem? Lelles izskatu meitene uzsver ar grimu un veiksmīgi piemeklētu apģērbu, kuru pērk visā pasaulē.

Tiesa, pērn rudenī Valērija pārsteidza pasauli, ziņojot, ka slaiduma dēļ atteikusies no ēdiena un mēdz pārtikt no saules gaismas vien, raksta portāls "kasjauns.lv". Uz tikšanos ar izdevuma "Only star" žurnālisti Valērija ieradās kopā ar savu personīgo apģērbu dizaineri. Meitene intervijas laikā pasūtīja svaigu meloni un avenes.

"Pēdējos četrus mēnešus sēžu uz šķidrās diētas. Tad pāriešu tikai uz ūdens dzeršanu, un visbeidzot mans mērķis ir pārtikt tikai no saules enerģijas," intervijā klāsta Valērija, un žurnālisti nepamet sajūta, ka viņa kļuvusi nedaudz dīvaina...

Agrāk viņa ēdusi normāli, taču tad sapratusi, ka, lai pilnveidotos garīgā plāksnē, tāda ēšana jāpārtrauc. Turklāt viņa bija sasniegusi 45 kilogramu svara, un tas bijis stingri par daudz. Šobrīd Valērija jau esot iemācījusies savu svaru regulēt ar domām vien.

Stāstot par savu pagātni, viņa dalās atmiņās par to, ka bērnībā meitenes īpašumā bijušas vismaz 50 Bārbiju lelles. Vēlāk lelles vairs tik ļoti neaizrāva un sāka iepatikties puiši. Kad Valērijai bija 14 gadu, viņa centusies izdarīt pašnāvību kāda zēna dēļ. Par laimi, iedzertais dimedrols nenogalināja jauno sievieti.

Dzīvā Bārbija uzsvērusi, ka nebūt nav aizrāvusies ar plastiskajām operācijām. Runas par izņemtajām ribām esot salti meli; viņa veikusi tikai vienu operāciju – krūšu palielināšanu par diviem izmēriem. „Man patīk manas krūtis. Tomēr, šķiet, vajadzēja uzreiz taisīt tās lielākas,” – izrādās, līdz galam ar sava ķermeņa augšdaļu nav apmierināta pat uzlabotu krūšu īpašniece.

Runājot par ekstra tievo vidukli, izdevuma žurnāliste īsti neesot noticējusi Ļeras apgalvojumam, ka ribas viņa neesot izņemtas. Daiļava dievojas, ka šāds viduklis viņai no Dieva dots. „Manī viss, izņemot krūtis, ir pilnībā dabīgs. Man pat nav pieaudzēto skropstu!”

Daiļā odesiete ir precēta sieva. Vīru sauc Dmitrijs. Viņa atzīst, ka salaulājušies vien tāpēc, lai būtu vieglāk iegūt vīzas uz ASV un Meksiku, jo principā abi ir par brīvām attiecībām.

Abi attīsta sevi caur garīgajām praksēm. Jaunās garīgās atklāsmes likušas secināt, ka bērni ģimenē nav obligāta nepieciešamība. „Mēs visi nākam no Visuma. Tur nav dalījums dzimumos. Mūsu leksikā nav tāda vārda kā bērni. Es nejūtu sevī aicinājumu būt māte,” stāsta apgaismotā Valērija.

Valērija ar Dmitriju arīdzan nenodarbojas ar seksu.

"Mēs esam no citas dimensijas, mēs vairojamies caur enerģiju plūsmām. Mēs esam bezdzimuma būtnes..."

Šajā brīdī žurnāliste apvaicājas, kāda gan viņa bezdzimuma būtne, ja reiz izskatās tik sievišķīgi, lellīgi un seksapīli.

"Es tāda esmu dzimusi un man sevi jāpieņem," viņa strikti saka. Šīszemes eksistence esot viņas trešā reinkarnācija. Iepriekšējās dzīvēs Valērija bijusi vīrietis – par to viņa ir droša, jo skaistās meitenes raksturs esot izteikti vīrišķīgs.

Fotosesijai "Dzīvā lelle" viņu fotografēja Sebastjans Faena.

Bilžu galeriju no fotosesijas žurnālam "V Magazine" skatieties šeit.

Komentāri