Lieliski mūziķi gatavojas koncertvakariem Mīlestības šūpuļdziesmas, Mixnews.lv

Lieliski mūziķi gatavojas koncertvakariem Mīlestības šūpuļdziesmas

фото

Izklaide | 2014. gada 28. janvārī plkst. 07:41

Ievirzot dvēseles notis liriskās noskaņās, Ieva Kerēvica, Liene Šomase, Andris Ērglis, Marta Ritova, Ivo Grisniņš-Grīslis un Marts Kristians Kalniņš Mīlestības dienas priekšvakarā aizsāks koncertsēriju "Mīlestības šūpuļdziesmas" Latvijas lielākajās pilsētās.

Izpildot Latvijā un plaši pasaulē iemīļotākās mīlestības dziesmas, kas ar savu stāstu un melodiju aizķērušas miljoniem dvēseles stīgu visā pasaulē - kā neglābjamu romantiķu, tā arī nelabojamu skeptiķu -, tiek rīkoti intīmas gaisotnes koncertvakari "Mīlestības šūpuļdziesmas".

Par izcili kvalitatīvu muzikālo baudījumu koncertsērijā rūpēsies grupa ar Latvijas talantīgākajiem un izjustākajiem mūziķiem - Ieva Kerēvica, Liene Šomase, Andris Ērglis, Marta Ritova, Ivo Grisniņš-Grīslis un Marts Kristians Kalniņš. Mūziķi sola, ka repertuārs būs tikpat dažāds kā viņi paši, sākot no leģendārām džeza kompozīcijām, līdz pat lielākajiem pasaules mīlas hitiem.

Lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu iespēja apmeklēt un klātienē baudīt šo profesionālo un neaizmirstamo mūzikas piedzīvojumu, "Mīlestības šūpuļdziesmas" atskanēs piecās koncertvietās, dažādos Latvijas reģionos:

• Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS - 13.02. pl.19

• Liepājā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē - 20.02. pl.19

• Valmierā, Valmieras Kultūras centrā - 26.02. pl.19

• Limbažos, Limbažu Kultūras namā - 02.02. pl.18

• Rīgā, Dailes teātra Lielajā zālē - 20.03. pl.19

Koncertvakaros apmeklētājiem būs iespēja ne tikai izjust mīlestības pilno gaisotni, veldzējoties izcilāko mīlas dziesmu skanējumā, bet arī pieredzēt dziesmas akustiskā formā, ko izpildīs gan pārliecinoši solo mākslinieki, gan vēl nepieredzēti dueti, kas koncerta skanējumu padarīs divtik īpašu.

Lielisku un atmiņā paliekošu vakaru ikvienam klātesošajam garantē izcilie un atzītie pašmāju mākslinieki, kuri parūpēsies, lai koncerta pēcnots paliktu sirdī vēl ilgu laiku. Baudīt zināmās un tīkamās dziesmas jaunās skaņās palīdzēs Latvijā populārais pianists un aranžētājs Kristaps Krievkalns ar pavadošo grupu.

Biļetes uz koncertiem jau tagad iespējams iegādāties "Biļešu serviss" kasēs. Uz koncertiem aicināts ikviens, kam dvēsele ir izslāpusi pēc kvalitatīva un profesionāla muzikālā baudījuma.

Komentāri