Rīgā notiks brīvdabas karnevāls uz ledus, Mixnews.lv

Rīgā notiks brīvdabas karnevāls uz ledus

фото

Izklaide | 2014. gada 27. janvārī plkst. 19:22

Lai turpinātu senču aizsāktās maskošanās tradīcijas un suminātu sniega ienākšanu pilsētā, LIDO Atpūtas centrā notiks brīvdabas karnevāls uz ledus. Maskošanās laikā turpat darbosies arī masku darbnīca, kur ikviens to varēs pats izveidot bez maksas, lai dotos pašgatavotajā maskā slidot.

"Ierasti maskošanās laiks latviešu gadskārtā iezīmē laiku no rudens līdz pat pavasarim – no Mārtiņiem līdz Meteņiem. Maskošanās mūsu senčiem bija svarīga, jo gan veicināja dzīvības spēku, gan atvairīja ļaunumu. Šis tumšais laiks senčiem bija svinēšanas periods tad, kad lielie darbi bijuši padarīti un brīvais laiks izklaidei un priecīgai kopā būšanai bijis vairāk. Turpinot mūsu senču tradīcijas, esam nolēmuši aicināt ne tikai katram izveidot savu masku, ko bez maksas ikviens var izdarīt pie mums, bet arī aicinām kopīgi piedalīties pirmajā brīvdabas karnevālā, kas šoreiz notiks ar slidām kājās uz ledus," stāsta AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Sagaidot karnevāla dalībniekus, ceturtdien, 30. janvārī, no pl. 18 līdz pl. 22 LIDO Atpūtas centrā Krasta ielā norisināsies maskošanās pasākums "Karnevāls uz ledus". Vakara gaitā ne vien būs iespēja slidot kopā ar citiem masku balles dalībniekiem LIDO Slidotavā DJ Vilciņa enerģiskās mūzikas pavadībā, bet arī vērot karstu ugunspūtēju šovu. Īpaši bērniem ir paredzēta LIDO pasaku tēlu deju šovprogramma.

Masku bez maksas būs iespējams izveidot LIDO Suvenīru namiņā 30.janvārī no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00, izmantojot pieejamos elementus. LIDO Slidotava Krasta ielā 76, Rīgā ir atvērta darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 22.00, bet nedēļas nogalēs no plkst. 10.00 līdz plkst. 23.00.

Komentāri