Grammy sabojā Nine Inch Nails un Queens of the Stone age priekšnesumu, Mixnews.lv

Grammy sabojā Nine Inch Nails un Queens of the Stone age priekšnesumu

фото

Izklaide | 2014. gada 27. janvārī plkst. 20:03

56.Grammy ceremonijas noslēgumā grupu "Nine Inch Nails" (NIN), "Queens of the Stone age" (QOTSA) un Deiva Grola un Lindsija Bekingema kopējo uzstāšanos telekanāls CBO sabojāja ar sponsoru reklāmām un noslēguma titriem. Šī organizatoru rīcība apbēdināja fanus, un saniknoja arī NIN līderi Trentu Reznoru.

Mūziķi vispirms izpildīja "Nine Inch Nails" dziesmu "Copy of A" un tad "Queens of the Stone age" dziesmu "My God is the sun". Tā kā mūziķu uzstāšanās laikā "Grammy" ceremonija bija ievilkusies jau par 15 minūtēm daļu no "My God is the sun" izbojā ceremonija sponsoru reklāmas un noslēguma titri. Trents Reznors savas izjūtas pauda vietnē "Twitter": "Mūzikas lielā nakts... tikt necienītam. Izjusts... FUCK YOU jums, puiši"

NIN, QOTSA un arī Deivs Grols bija nominēti Grammy, pie statuetēm šogad tika vien Grols, kurš saņēma divus Grammy. Kopā ar Polu Makartniju un grupas "Nirvana" orģinālsastāva dalībniekiem nominācijā "Labākā Roka dziesma" par dziesmu "Cut Me Some Slack", kā arī nominācijā "Labākais kompilāciju" skaņu celiņš vizuālajiem medijiem par dokumentālo filmu "Sound City: Real to Reel". Filmas skaņu celiņa dziesmā Mantra ir dzirdami arī Trents Reznors un QOTSA līderis Džošs Homme.

6.maijā ar grandiozu koncertšovu industriālās mūzikas pionieri "Nine Inch Nails" uzstāsies "Arēna Rīga" savas 2014. gada tūres ietvaros. NIN uz Latviju brauc ar vienu no pasaules iespaidīgākajiem mūzikas šoviem, kas noformēts hipermodernā tehnokrātiskā stilā. Grupa, kuru izveidojis tās vienīgais oficiālais dalībnieks Trents Reznors, pēc piecu gadu klusēšanas pauzes šogad izdeva kritiķu augsti vērtēto albumu "Hesitation Marks".

Mūzikas izdevumi to nodēvēja par "Trenta Reznora vissvarīgāko māksliniecisko pieteikumu kopš 90. gadiem" un "vienu no Reznora labākajiem" veikumiem. Grupas darbības laikā NIN ieguvuši "Grammy" apbalvojumus par kompozīcijām "Wish" un "Happiness in Slavery”, kā arī pārdevuši vairāk nekā 30 miljonus albumu visā pasaulē.

Komentāri