Noskaidroti pirmie četri Amigo Dzintara Dziesmu finālisti, Mixnews.lv

Noskaidroti pirmie četri Amigo Dzintara Dziesmu finālisti

фото

Izklaide | 2014. gada 28. janvārī plkst. 18:08

Tautā iemīļotā "Amigo Dzintara Dziesmas" aptauja ir viens no nozīmīgākajiem mūzikas notikumiem Latvijā šajā žanrā. Par to liecina iespaidīgā klausītāju atsaucība pirmajā pusfinālā - divu nedēļu laikā par savām iecienītākajām dziesmām nobalsoja 16 557 klausītāji.

Visvairāk balsu un pirmo ceļazīmi uz finālu saņēma grupa "Galaktika" ar dziesmu "Sauc atpakaļ", otro vietu – grupa Apvedceļš ar "Gauja", trešie palika Mākoņstūmēji ar dziesmu "Pasaules gals", bet ar ceturto lielāko balsu skaitu finālā iekļuva grupa Zvaigžņu lietus ar kompozīciju "Agrs rīts".

No pirmdienas rīta sākās balsošana par otrā pusfināla dziesmām, kas pretendē uz iekļūšanu Amigo Dzintara Dziesmu finālā. Balsojums ilgs līdz 9.februāra pl.12.50 Amigo Dzintara Dziesmu mājaslapā "dzintaradziesmas.lv", http://www.draugiem.lv/dzintaradziesmas/ vai "Draugiem.lv" mūzikas sadaļā, kā arī zvanot pa tālruni 26200000. No katra sociālo tīklu konta un telefona numura tiek pieņemta viena balss dienā.

Otrais radio pusfināls:

1.BALTIE LĀČI- Mazā Daina

2.TEQUILA BAND- Zilās debesis

3.IEVA SUTUGOVA UN VIOLETO CERIŅU KORIS- Limuzīns

4.SESTĀ JŪDZE- Iebrien manā saulrietā

5.KASPARS TĪMANIS- Arī Tev

6.ARZEMNIEKI- Paldies latiņam

7.UĢIS MIEZĪTIS- Dzīves melodija

8.ELIZABETE- Līgodama upe nesa

9.JŪRKANT- Meitene mana

Četras populārākās dziesmas no otrā pusfināla, kā arī populārākā no abu pusfinālu piektās vietas ieguvējām iekļūs finālā, lai 1.martā lielajā noslēguma koncertā noskaidrotu "Amigo Dzintara Dziesmu" pirmās sezonas uzvarētāju. Balsojot par savu mīļāko dziesmu "Draugiem.lv", aktīvākie balsotāji varēs laimēt ielūgumus uz 1.marta noslēguma koncertu.

Komentāri