Festivāls Augstā humora nedēļa kļūs par ikgadēju pasākumu Jūrmalā, Mixnews.lv

Festivāls Augstā humora nedēļa kļūs par ikgadēju pasākumu Jūrmalā

фото

Izklaide | 2014. gada 28. janvārī plkst. 19:10

Festivāls "Augstā humora nedēļa ar Comedy Club" kļūs par ikgadēju pasākumu Jūrmalā, kā to paredz līdz 2016. gadam noslēgtais sadarbības līgums starp Jūrmalas pilsētas domi, SIA "Dzintaru koncertzāli" un festivāla organizatoru "Notikumu centrs "Kolizey"", - par to šodien, 28.janvārī, viesnīcā "Grand Palace Hotel" notikušajā preses konferencē informēja festivāla organizatori.

Festivāls kļūs par ikgadēju, papildinot Jūrmalas kūrorta vasaras sezonas pasākumu kalendāru ar vēl vienu spilgtu starptautiska līmeņa notikumu. Pirmais festivāls "Augstā humora nedēļa" norisinājās Jūrmalā 2013. gada vasarā, un to apmeklēja aptuveni 10 tūkstoši viesu no vairāk nekā 15 valstīm.

Starp festivāla skatītājiem un dalībniekiem bija daudz sabiedrībā populāru personu, politiķu, sportistu un citu personu, kas iekļuvušas "Forbes" reitingā. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves kopā ar "Comedy Club" aktieriem un šova "Comedy Woman" dalībniecēm uzstājās Parisa Hiltone, Kreigs Deivids, Emirs Kusturica, Deivids Vendeta, Ivans Urgants, Soso Pavliašvili un daudzi citi.

Festivāla kopsavilkums liecina, ka 2013. gadā telekanāla "THT", kas ir viens no pieciem Krievijas televīziju līderiem, vislabākajā ētera laikā tika pārraidīti deviņi "Comedy Club" raidījumu speciālizlaidumi no Jūrmalas.

"Šis festivāls neapšaubāmi bagātinās Jūrmalas kūrortdzīves daudzveidību," atzīst Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

"Uzskatu, ka laba humora izjuta, spēja paskatīties arī uz nopietnām lietām caur humora prizmu ir lieliska un reta īpašība. Esmu pārliecināts, ka šis humora festivāls - gan jūrmalniekiem, gan pilsētas viesiem - sagādās daudz pozitīvu mirkļu, kā arī bagātinās Dzintaru koncertzāles daudzveidīgo repertuāru. Mums ir būtiski, lai Jūrmalā notiktu spilgti un daudzveidīgi pasākumi, kas popularizē mūsu pilsētu ļoti plašai starptautiskai auditorijai un aptver interesentus daudzās valstīs, jo tas vistiešākajā veidā ietekmē tūristu skaita pieaugumu un veicina ekonomikas attīstību kūrortpilsētā."

Jūrmalai 2013. gada festivāls nozīmēja ne tikai jaunu, interesantu notikumu, kas piesaistīja lielu tūristu skaitu un pagarināja aktīvo kūrorta sezonu, bet arī plašu pilsētas kā tūrisma galamērķa reklāmu. Festivāla, kura nosaukumā ir integrēts Jūrmalas vārds, informatīvā kampaņa aptvēra vairāk nekā 70 milj. iedzīvotāju Krievijā, 23 tuvākajās un tālākajās ārvalstīs. Tādējādi auditorijas uztverē "Augstā humora nedēļa" nostiprināja pozitīvu priekšstatu par Jūrmalu kā progresīvu kūrortu, kas savā teritorijā īsteno ievērības cienīgu spilgtu, populāru un inovatīvu projektu virkni.

Ļevons Bakuncs, Notikumu centra "Kolizey" ģenerāldirektors:" "Augstā humora nedēļa Jūrmalā ar Comedy Club" ir viens no mūsu mīļākajiem projektiem: tajā ir vienlaikus apvienoti četri veiksmes elementi: "Comedy Club" aktieru dzirkstošais humors un kreatīvais talants, Jūrmalas kā Eiropas līmeņa kūrorta atmosfēra, pasaules līmeņa zvaigžņu un kvalitatīvu ballīšu spožums un pievilcīgums un, protams, Latvijas, kā arī Krievijas un citu ārvalstu masu mediju labvēlīga uzmanība. Bet mūsu pieredzi šāda līmeņa pasākumu organizēšanā un tūrisma galamērķu popularizēšanā Krievijas tirgū, runājot bez liekas kautrības, var nosaukt par piekto elementu šajā veiksmes stāstā."

  1. gadā festivāls norisināsies no 31.jūlija līdz 3.augustam. "Festivāla "Augstā humora nedēļa Jūrmalā" ietvaros ir ieplānoti trīs koncerti ar TV filmēšanu Dzintaru koncertzālē un četras "after-party" "Havana Lounge Club" ar pasaules šovbiznesa zvaigžņu, Krievijas slaveno personu un Comedy Club aktieru dalību. Mēs gatavojam pilnīgi jaunu programmu - tikai jaunie priekšnesumi un daudz pārsteigumu! Notiks arī par jau tradicionālajām kļuvušās ballītes - ballīte Brazīlijas stilā un Red party," stāsta Demis Karibidis, festivāla kreatīvais producents, "Comedy Club" aktieris.

Biļešu cenas uz TV filmēšanas vakaru Dzintaru koncertzālē būs no 30 līdz 250 eiro, un tās jau tagad var iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Komentāri