Rīgā koncertēs leģendārais Toms Džonss, Mixnews.lv

Rīgā koncertēs leģendārais Toms Džonss (1)

фото

  1. jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies leģendārais dziedātājs sers Toms Džonss. Unikālās vokālās dotības, talants un harismātiskā personība mūziķi padarījusi par vienu no visrespektētākajiem, mīlētākajiem un novērtētājiem māksliniekiem mūsdienu populārajā mūzikā.
Izklaide | 2014. gada 28. janvārī plkst. 19:26

Toma Džonsa kontā ir neskaitāmi hiti, tostarp "It’s Not Unusual", "What's New Pussycat", "Delilah", "She's a Lady", "Kiss" un "Sex Bomb". Ierakstu tirāža visā pasaulē ir pārsniegusi 100 miljonu atzīmi.

Šobrīd, 73 gadu vecumā, dziedātājs aktīvi koncertē un par jaunajiem šoviem saņēmis cildinošākās atsauksmes visā karjerā. Anglijas karaliene Elizabete II 2006. gadā Tomu Džonsu iecēla bruņinieka kārtā. Mūziķis uzstājās arī karalienes Dimanta jubilejā 2012. gadā, sniedzot koncertu Bekingemas pilī. Viņš ir ieguvis "BRIT Awards" balvas kā labākais vīriešu dzimuma izpildītājs un par mūža ieguldījumu mūzikā.

Jau šajā trešdienā, 29. janvārī, pārdošanā nonāks biļetes, kas paredzētas tikai FBI koncertu kluba biedriem. Biļetes no pl. 10.00 būs iespējams iegādāties internetā. Lūdzu, klikšķiniet uz šīs saites "shop.ticketpro.lv/lv/external/link?ei=339" vai iekopējiet to interneta pārlūkprogrammas adreses laukā.

Uzrādot izdrukātu šo e-pasta vēstuli, biļetes iepriekšpārdošanas akcijas laikā varēs nopirkt arī "Ticketpro" biļešu kasēs un tirdzniecības centros.

Koncertā būs tikai sēdvietas, biļešu cenas no EUR 39.

Akcija ilgs tikai 1 dienu - līdz 30. janvāra plkst. 09.59.

Publiskajā pārdošanā biļetes nonāks šajā ceturtdienā, 30. janvārī, pl. 10.00 un tās būs iespējams iegādāties "Ticketpro" kasēs un "ticketpro.lv".

Komentāri 1
klikšķispirms 5 gadiem
klikšķklikšķklikšķklikšķ