Skaties Titāniju jau 23 reizi!, Mixnews.lv

Skaties Titāniju jau 23 reizi!

фото

Izklaide | 2014. gada 29. janvārī plkst. 07:37

TV3 visu mīlētāju dienā, 14.februāra vakarā skatītājiem piedāvās izdzīvot visu laiku aizkustinošāko, 11 Oskara balvām godalgoto traģisko mīlas stāstu "Titāniks".

Pirmo reizi Titāniks pie TV3 skatītājiem nonāca tālajā 2001.gada 23.decembrī un filma līdz šim bijusi skatāma jau 12 gadus. Kopumā MTG TV ekrānos filma Titāniks ir pārrādīta 22 reizes un filma kopumā ir radījusi interesi 1 472 000 Latvijas iedzīvotājos

Filmas Titāniks galvenās lomas atveidotāja aktrise K.Vinsleta ar vīru Nedu Rokenrolu, kurš ir miljardiera Ričarda Brensona māsasdēls, piedzīvojuši ģimenes pieaugumu. 2013. gada 7.decembrī abi vecāki sagaidīja puiku, kuru nosauca neparastā vārdā - Lācis.

Kā raksta kāds ārvalstu portāls, 37 gadus vecajai aktrisei jau ir divi bērni - 13 gadus veca meita Mia Honeja un 9 gadus vecs zēns Džo no iepriekšējās laulības, kad K. Vinsleta bija precējusies ar slavenās Džeimsa Bonda filmas Skyfall veidotāju Semu Mendesu.

Tikai pagājušā gada vasarā eksperti noskaidroja, ka 1912.gada 15.aprīlī britu pasažieru laineris RMS Titanic nogrima, skanot melodijai La Sorella, kuru sakomponējis Sarla Bolera-Klerka. Uz Titānika klāja atradās ļoti daudz mantu, kuru starpā bija arī muzikāla lādīte. Tā veiksmīgā kārtā nenogrima un tika nogādāta uz Nacionālo jūrniecības muzeju.

Protams, muzikālā lādīte vairs nestrādāja, taču ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību tika noskaidrots, kādu dziesmu tā spēlējusi. Muzikālās lādītes īpašniece bijusi amerikāņu modes žurnāliste un stiliste Edīte Rozenbauma, kura kādā intervijā atklāja, ka to viņai uzdāvinājusi māte kā veiksmes talismanu pēc autoavārijas, kurā bojā gāja viņas vīrs.

Brīdī, kad E.Rozenbauma atradās dzīves krustcelēs uz Titānika, glābējs viņu uzrunājis pamest kuģi un izrāvis no rokām muzikālo lādīti, kuru iesviedis glābšanas laivā. Tobrīd E.Rozenbaumai likās, ka viņa sadzird savas mātes balsi un iekāpa glābšanas laivā. Atrodoties tajā vairākas stundas, viņa neskaitāmas reizes atskaņojusi šīs lādītes dziesmu.

Komentāri