Rīgā uzstāsies DJ Kelvina Harisa vokāliste Aja Marara, Mixnews.lv

Rīgā uzstāsies DJ Kelvina Harisa vokāliste Aja Marara (1)

фото

Izklaide | 2014. gada 29. janvārī plkst. 12:17

7.februārī Rīgas kinostudijā austrāliešu elektroniskās mūzikas projekta "Parachute Youth" paredzēto šovu papildina mūziķes Aja Marara (Ayah Marar) koncerts. Izdevuma "The Guardian" par Lielbritānijas underground mūzikas veterāni sauktā māksliniece sadarbojusies ar Kelvinu Harisu, "Camo & Krooked", Dj Fresh, "Drumsound & Bassline Smith" un citiem mūzikas producentiem.

Aja Marara, 33 gadīgā Jordānijā, jordānieša un čehietes-bulgārietes ģimenē dzimusī, 18 gados uz Londonu pārcēlusies un muzikālo izglītību ieguvusī māksliniece, karjeru sākusi 24 gadu vecumā. Marara ne tikai kā vokāliste un komponiste piedalās populāru mūzikas producentu skaņdarbos, bet arī raksta savas dziesmas, un ir radio balss Lielbritānijā. Mūziķe pārstāv drum’n’bass, dance un pop stilus, nereti viņas balss dzirdama dubstep skaņdarbos.

Līdz šim veiksmīgākais ieraksts ir Aja Marara un šobrīd pelnošākā dīdžeja Kelvina Harisa kopdarbs "Thinking About You". Ar Kelvinu Harisu mūziķe ir pazīstama jau 10 gadus, jo kādreiz uz īsu brīdi viņi pat dzīvojuši kopā. Toreiz Kelvins un Aija ierakstīja pirmo kopīgo skaņdarbu "Let Me Know", kas uzskatāms par veiksmīgā producenta karjeras sākumu. 2012. gada nogalē Aija Marara izdevusi debijas albumu "The Real", kura skaņdarbi tikuši iekļauti aktīvā rotācijā tādās lielākajās radio stacijās kā "Ministry of Sound", "BBC Radio 1Xtra", "Kiss FM" un citās.

Aja Marara piedalījusies Harisa pasaules turnejā, kā arī nesen apceļojusi Eiropu ar mūzikas producentu apvienību "Camo & Krooked". Rīgā Marara uzstāsies kopā dīdžeju, taustiņinstrumentālistu un producentu Dj Tenku.

7.februārī Rīgas kinostudijā vakars sāksies ar Daugavpils grupas "Dabasu Durovys" uzstāšanos, to turpinās austrāliešu elektroniskās mūzikas projekta "Parachute Youth" pārstāvja Meta Kvona šovs, pēc tā sekos Ajas Mararas uzstāšanās, un nakti noslēgs latviešu dīdžeja sets. Biļetes no 11 EUR pieejamas "Ticketpro.lv" un tirdzniecības vietās, informācija "concertsandfestivals.lv".

Komentāri 1
Aijapirms 5 gadiem
Reala.