Notiks Eirovīzijas otrais nacionālais pusfināls!, Mixnews.lv

Notiks Eirovīzijas otrais nacionālais pusfināls!

фото

Izklaide | 2014. gada 2. februārī plkst. 09:24

Šajā nedēļas nogalē, 1.un 2.februārī koncertzālē "Palladium" divos krāšņos koncertšovos noskaidros 12 dziesmas - finālistes, kas 22.februārī Ventspilī cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā.

Konkursa radošā komanda parūpējusies par to, lai abos pusfinālos dziesmu un izpildītāju klāsts būtu aizraujoši daudzveidīgs. 2.februāra koncertā uzstāsies arī viesi: 2012.gada Pasaules koru olimpiādes čempioni vokālais ansamblis "Latvian Voices", Aija Andrejeva, grupa "Headline" un iepriekšējo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Koru karu uzvarētājs koris "Sõla". Abus vakarus uzstāsies arī šveicieši "Sinplus", kas 2012.gadā pārstāvēja Šveici Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Azerbaidžānā.

Pusfināla koncertus Rīgā vadīs improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis un pasākumu vadītājs Ēriks Loks. Konkurss šogad noritēs “Made in Latvia" zīmē, jo visas konkursa dziesmas ir sacerējuši Latvijas autori.

Katrā pusfinālā savā starpā sacentīsies 12 dziesmas, 6 no kurām skatītāju balsojuma un žūrijas lēmuma rezultātā tiks tālāk uz finālu Ventspilī 22.februārī.

Dziesmu secība pusfinālos publicēta un visas 24 dziesmas var noklausīties mājas lapā www.eirovizija.lv.

Biļetes uz pusfināliem pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs. Koncertu sākums abas dienas pl.21:00, ieeja pasākumā no pl.20:15. Vienas biļetes cena EUR 7,00. Koncertus varēs vērot arī tiešraidēs LTV1 un ltv.lv mājas lapā.

Komentāri