"Easyjet" pasažieri „sametas”, lai nokļūtu Ženēvā, Mixnews.lv

"Easyjet" pasažieri „sametas”, lai nokļūtu Ženēvā

фото

Izklaide | 2013. gada 18. janvārī plkst. 21:19

Ceturtdien Liverpūles lidostā pusotru stundu tika aizturēta „EasyJet” lidmašīna, jo tai izrādījās pārāk liels svars – pārsvars bija 300 kg, raksta vietne „pulse.co.uk”

Tomēr lidsabiedrības darbiniekiem izdevās pierunāt četrus pasažierus lidot ar nākamo reisu. „Brīvprātīgiem” par šādām neērtībām saņēma kompensāciju 200 mārciņu katrs.

Turklāt pusi no naudas izmaksāja „Easyjet”, bet otru pusi savāca lidmašīnas salonā esošie pasažieri. Katrs deva tik daudz naudas, cik varēja.

Visus četrus, kuri pameta lidmašīnu, nogādāja Birmingemā – uz citu Ženēvas reisu.

Viens no pasažieriem, Simons Lejs devās slēpot. Viņš bija sašutis: „Es maksāju mazliet dārgāk par rīta reisu, lai man būtu vairāk laika slēpošanai.” Viņš arī uzsvēra, ka kopējā kasē iemetis divas mārciņas, bet redzējis, ka daudzi dod vairāk.

Lejs pastāstīja, ka vispirms tika piedāvātā kompensācija 100 mārciņas un reiss nākamajā dienā. Taču šādi nosacījumi nevienu nav apmierinājuši. Tad „Easyjet” pārstāvji dubultojuši „samaksu” un „atraduši” reisu, kurš izlido no Anglijas tajā pat dienā.

Lidsabiedrība presei apstiprinājusi, ka reiss Liverpūle – Ženēva tika aizturēts, jo bijusi neatbilstība ar svaru. Ja lidmašīna ir pārāk smaga, tad kompānija piedāvā „liekajiem” pasažieriem 100 mārciņas un alternatīvu lidojumu.

„„Easyjet” vienmēr ievēro pārvadāju noteikumus un pasažieru drošība ir mūsu prioritāte,” uzsvēra lidsabiedrības pārstāvji.

Foto: flickr.com/Eddie Evans

Komentāri