Seriāla Kāsla metode uzvaras gājiens turpināsies vēl gadiem, Mixnews.lv

Seriāla Kāsla metode uzvaras gājiens turpināsies vēl gadiem

фото

Izklaide | 2014. gada 30. janvārī plkst. 18:44

Lai gan izskanējušas baumas, ka izmeklēšanas drāmas "Kāsla metode" ("Castle") nākamā, 7.sezona, būs pēdējā, fani var neraizēties - viņu iemīļotais seriāls-ilgdzīvotājs, visticamāk, turpinās savu spožo uzvaras gājienu vēl gadiem ilgi, vēsta ārvalstu izklaides mediji, atsaucoties uz "Kāsla metodes" režisoru Endrjū Mārlovu.

Ja aktieru sastāvs un seriāla pielūdzēji to vēlēsies, "Kāsla metode" piedzīvos desmito vai pat 12. sezonu, izteicies Mārlovs. "Pašlaik seriāls nebūt nav nonācis organiskā beigu posmā," paudis režisors, noliedzot baumas, ka "Kāsla metodes" 7.sezona varētu būt pēdējā.

Bažas izraisījušās arī saistībā ar ziņām, ka Ričarda Kāsla lomas atveidotājs 42 gadus vecais Neitans Filions dažkārt neierodas darbā, jo ciešot no hroniskām muguras sāpēm. Tomēr ikreiz, kad šī kaite saasinoties, aktieris saņemot atbilstošu medicīnisku palīdzību un atkal tiekot uz kājām.

Seriāls, ko demonstrē jau kopš 2009.gada, ASV sasniedzis arvien jaunas popularitātes virsotnes. Jaunās sezonas pirmo sēriju, ko Savienotajās Valstīs izrādīja 23.septembrī, noskatījās 11,46 miljoni skatītāju vecumā no 18 līdz 49 gadiem pretstatā iepriekšējās sezonas pirmajai sērijai, kuru vēroja 10,45 miljoni skatītāju minētajā vecuma grupā. 6.sezonas pirmās sērijas vērotāju pulks bija pat lielāks nekā 5.sezonas finālam, kuru noskatījās 11,16 miljoni skatītāju vecumā no 18 līdz 49 gadiem.

Seriāla panākumus nodrošina aizraujošie sižeta pavērsieni, kā arī lieliskā un pārliecinošā saspēle starp aktieri Neitanu Filionu, kurš atveido Kāslu, un aktrisi Stanu Katiču, kas tēlo Keitu Beketu. Tieši jūtu un emociju ķīmija, kāda virmo abu starpā, ir bijusi par iemeslu runām, ka aktieriem ir romantiskas attiecības. Daudzi seriāla pielūdzēji pauduši, ka, viņuprāt, Filions un Katiča būtu ideāli saderīgs pāris ne tikai seriālā, bet arī dzīvē.

Komentāri