Ķīpsalā izstādē Erots 2014 varēs satikt melno eņģeli, Mixnews.lv

Ķīpsalā izstādē Erots 2014 varēs satikt melno eņģeli

фото

Izklaide | 2014. gada 31. janvārī plkst. 14:18

Ir atlicis mazāk nekā mēnesis līdz erotikas festivālam "Erots 2014" Ķīpsalā 21. un 22. februārī, un šogad festivālā uz skatuves kāps vēl kāda viesmāksliniece ar intriģējošu pseidonīmu – "Black Ange"l. Viņas priekšnesumi atklās šī pseidonīma patieso būtību!

"Black Angel" no solo mākslinieces ir kļuvusi par BDSM žanra zvaigzni, un viņa savos priekšnesumos realizē gan sieviešu, gan vīriešu populārākās un karstākās seksuālās fantāzijas. Vēlies mazliet paspēlēties? BDSM šovi ir pilni noslēpuma, tumsas un uzbudinoša sāpīguma, tajos dominē erotiska varas apziņa, sasiešana, asas izjūtas un seksuālas lomu spēles.

"Black Angel" ir augstu novērtēta un pieprasīta pornozvaigzne. Viņa ir piedalījusies vairāk nekā 120 erotiskajos video, kas tapuši sadarbībā ar amerikāņu kompānijām. Visbiežāk "Black Angel" filmējas kopā ar vairākiem vīriešiem.

No 21. līdz 22. februārim Ķīpsalā tiks baudīta erotika un pausta veselīga attieksme pret seksu. Tā kā erotikas festivālu "Erots 2014" apmeklē dažāda vecuma (sākot no 18 gadiem) un interešu cilvēki, priekšnesumu klāsts ir ļoti daudzveidīgs un mākslinieki ir vieni no labākajiem savā darbības jomā.

Kaislīgi šovi un pikantas aktivitātes, atklātas sarunas par seksu, šarmanti un atraktīvi vakara vadītāji, plaša intīmpreču izstāde, izglītojošs seminārs par orālo seksu un enerģijas pilni mākslinieki "club dance" un "pole dance" konkursos. Tas viss festivālā "Erots 2014"! Norises laiks: 21. februārī no pl. 18 līdz 3.00 un 22. februārī no pl.18.00 līdz 4.00.

Komentāri