Džerija Halivela tiekas ar krievu miljonāru, Mixnews.lv

Džerija Halivela tiekas ar krievu miljonāru (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 19. janvārī plkst. 12:30

Dziedātāja un bijusī sieviešu popgrupas „Spice Girls” Džerija Halivela tiekas ar krievu miljonāru, Londonā dzīvojošo uzņēmēju Antonu Kaszubovski (39), raksta ārvalstu mediji.

Paparaci noskaidrojuši, ka spožo pārīti kopā saveduši kopīgi paziņas un viņi jau no pirmās minūtes aizrāvušies viens ar otru. Draugi uzskata, ka viņu attiecības ir nopietnas – dziedātāja un uzņēmējs viens bez otra nevar iztikt nevienu dienu.

Pēc Ziemassvētkiem Džerija un Antons devās romantiskā ceļojumā uz Romu, bet šajā nedēļā viņi redzēti vakariņās Londonā.

фото

„Viņš ir īsts džentelmenis, kuru es tā gaidīju,” atzīst Džerija. Jāuzsver, ka līdz attiecību uzsākšanai ar krievu uzņēmēju Halivela satikās ar šovbiznesa pārstāvjiem – dziedātāju Robiju viljamsu un aktieri Krisu Evansu, itāļu miljonāru Fabricio Politi, u.c.

Taču tagad Džerijai ir jauns viedoklis par pareizo partneri: „Nav nekā labāka par krievu miljonāriem. Viņi ir dāsni un augstsirdīgi.”

фото

Džerijai pērn palika 40 gadu, tomēr neskatoties uz meitenīgo tēlu, ir laiks meklēt turīgu vīru.

Krievu miljonārs, kas ir pazīstams kā skaļu ballīšu piekritējs, savā laikā ir aplidojis bagāto skaistuli Tamāru Mellonu (45), slavenā apavu zīmola „Jimmy Choo”.

Komentāri 1
sbooutfipirms 6 gadiem
N68mNf vjjxepupyibz, [url=http://fpjykcmslszh.com/]fpjykcmslszh[/url], [link=http://enobfeloatxp.com/]enobfeloatxp[/link], http://mxmknffjxlnp.com/