Rēzeknes novadā, uz Lubāna ezera izveidota slidotava hektāra platībā, Mixnews.lv

Rēzeknes novadā, uz Lubāna ezera izveidota slidotava hektāra platībā

фото

Izklaide | 2014. gada 31. janvārī plkst. 20:55

Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā, pie ūdenstūrisma attīstības centra "Bāka", izveidota viena no lielākajām slidotavām Latvijā - ledus uz Lubāna ezera attīrīts hektāra platībā.

Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Ļaksa aģentūru LETA informē, ka šajās dzestrajās ziemas dienās Rēzeknes novada pagastos visiem ziemas prieku cienītājiem tiek piedāvātas iespējas slēpot, slidot, spēlēt hokeju, iesaistīties citās aktivitātēs.

Gaigalavas pagastā visi aktīvā dzīvesveida cienītāji laipni aicināti uz slidošanu pie ūdenstūrisma attīstības centra "Bāka" esošajā dīķī, kā arī slēpot ar distanču slēpēm gan pa dīķiem, gan pa to dambjiem. Sportošana iespējama ar personīgo inventāru. Savukārt "Bākā" pieejamais ziemas sporta inventārs Gaigalavas pagasta iedzīvotājiem ir bez maksas.

Bērzgales pagastā, Bērzgales centrā pie pamatskolas, cauru diennakti darbojas slidotava-minihokeja laukums. Tā apmeklējums visiem interesentiem ir bez maksas.

Kaunatas pagastā, Kaunatas vidusskolas sporta stadiona laukumā katru dienu no rīta līdz vēlam vakaram jebkura vecuma cilvēkiem ir pieejams apgaismots, nožogots hokeja laukums-slidotava. Apgaismota slidotava-hokeja laukums ar vārtiem visu diennakti bez maksas ir pieejams arī Lūznavas pagasta centrā.

Maltas pagastā pie Maltas sporta zāles ir izveidota un darbojas slēpošanas trase. Darba dienās no pl.9:00 līdz pl.20:00 ir pieejams arī slēpošanas inventārs - 40 komplekti ar slēpēm, nūjām un slēpošanas apaviem. Brīvdienās inventāram iepriekš jāpiesakās. Maltas ciemā, Brīvības un Jaunatnes ielas krustojumā, daudzdzīvokļu māju ieskautā laukumā darbojas arī apgaismota slidotava. Slidas var saņemt Maltas bērnu jauniešu centrā darbdienās no pl.13:00 līdz pl.18:00.

Ar vārtiem un nelieliem bortiem aprīkota apgaismota bezmaksas slidotava no pl.9:00 līdz pl.22:00 darbojas arī Mākoņkalna pagasta Lipušku ciemata centrā, iepretim pagasta pārvaldei.

Foto: no vietnes rezeknesnovads.lv

Komentāri