Uzzini, kas sacentīsies Eirovīzijas atlases otrajā pusfinālā! (VIDEO), Mixnews.lv

Uzzini, kas sacentīsies Eirovīzijas atlases otrajā pusfinālā! (VIDEO)

фото

Izklaide | 2014. gada 2. februārī plkst. 19:26

Svētdienas vakarā, no pl.21:00 koncertzālē "Palladium" notiks 2014.gada Eirovīzinas nacionālās atlases otrais dziesmu konkursa pusfināls, kurā noskaidros 6 dziesmas - finālistes, kas 22.februārī Ventspilī cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā.

Par iekļūšanu finālā sacentīsies:

1. Ralfs Eilands & Valters Pūce - "Revelation"

2. Katrine Lukins - "You Are The Reason"

3. Grupa "Mad Show Boys" - "I need a soul-twin"

4. Markus Riva - "Lights on"

5. Anete Volmane - "Breathe slow"

6. U.K. - "What if it was"

7. Katrīna Bindere - "Moment and tomorrow"

8. Andris Kivičs - "Pa vidu Tu"

9. Dons - "Pēdējā vēstule"

10. Sabīne Vidriķe - "Is It Possible"

11. Sabīne Berezina - "Pressure"

12. Grupa "Eirošmits" - "If I Could (Get Away)"

Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases otro pusfināla koncertu vadīs Ēriks Loks un Nauris Brikmanis. Koncertus varēs vērot arī tiešraidēs kanālā LTV1 un "ltv.lv" mājas lapā.

Bez konkursantiem koncertā uzstāsies arī viesi – 2012.gada Pasaules koru olimpiādes čempioni vokālais ansamblis "Latvian Voices" un DJ Ruud, Aija Andrejeva, grupa "Headline", iepriekšējo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Koru karu uzvarētājs Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris "Sõla", šveicieši "Sinplus", kas 2012.gadā pārstāvēja Šveici Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Azerbaidžānā un grupa "Credo".

Atgādinām, ka šogad skatītāji par dziesmām varēs balsot, ne tikai zvanot vai sūtot īsziņas no telefona, bet arī internetā - "www.eirovizija.lv".

Jau sestdien pirmajam pusfinālam internetā pieslēdzās 9959 unikālo lietotāju. Internetā nobalsoja 6680 cilvēku, no tiem vairums izmantoja savu "Draugiem.lv" pasi – 4038 cilvēku, 1840 autorizējās no sava "Facebook" konta, bet 802 cilvēki balsoja caur "Twitter".

Lēmumu par dziesmām tāpat kā līdz šim, veidos 50% žūrijas viedoklis un otri 50% piederēs skatītājiem.

Komentāri