Dziedātāja Lilija Alēna mājās ar bērniem garlaikojas, Mixnews.lv

Dziedātāja Lilija Alēna mājās ar bērniem garlaikojas

фото

Izklaide | 2014. gada 3. februārī plkst. 11:06

Izrādās, ka populārā britu dziedātāja Lilija Alena, kas 2013.gada nogalē, atkal atgriezās šovbiznesā, jo bija nogurusi no mājās sēdēšanas, vēsta "nme.com".

"Kāpēc es nolēmu atgriezties? Man beidzās nauda. Jokoju. Domāju, ka būšu laba mamma, kura dzīvosies tikai pa mājām, spēlējoties ar bērniem. Tāds bija mans sapnis. Es mīlu savus bērnus, bet esmu ļoti nepacietīga. Mani mazie bērni vēl nemāk runāt. Pavadot laiku mājās, runājot ar cilvēkiem, kas tev nevar atbildēt, ir tik garlaicīgi. Sapratu, cik radošs cilvēks es esmu, un man ir vajadzīgs savu radošo enerģiju realizēt." - sacīja dziedātāja.

Lilija ir divu mazu bērnu māmiņa – jaunākajai meitai Marnijai ir 14 mēneši, bet Etelei divi gadi. 2013.gada nogalē Alena atgriezās mūzikas apritē ar dziesmu "Hard out Here", kas stāsta par to, cik sievietēm popmūzikā ir grūta dzīve.

Šī gada 1.aprīlī Lilija Alena uzstāsies "Coram’s City Rock" labdarības pasākumā, kas ir vecākā bērnu labdarības organizācija un 2014.gadā svinēs 275.pastāvēšanas gadadienu.

Komentāri