Neizmeklēs Vudija Alena apsūdzības pameitas seksuālā izmantošanā, Mixnews.lv

Neizmeklēs Vudija Alena apsūdzības pameitas seksuālā izmantošanā

фото

Izklaide | 2014. gada 4. februārī plkst. 16:01

Konektikutas štata prokuratūra neizmeklē kinorežisoram Vudijam Alenam izteiktās apsūdzības par pameitas seksuālu izmantošanu, kad viņa bija septiņus gadus veca, ziņo LETA-REUTERS.

Kā jau ziņots iepriekš, Alena kopdzīvē ar aktrisi Miu Farovu adoptētā meita Dilana pirmo reizi publiski atklājusi informāciju par Alena rokās piedzīvoto seksuālo varmācību bērnībā.

"Nav uzsākta nekāda izmeklēšana. Ja tiktu iesniegta sūdzība, mēs to izskatītu un attiecīgi rīkotos," sacīja Konektikutas krimināltiesas pārstāvis.

Saskaņā ar Konektikutas likumiem sūdzības par bērnu seksuālu izmantošanu jāiesniedz piecu gadu laikā. Farova apgalvo, ka tikusi seksuāli izmantota 1992.gadā.

Apsūdzības, ka Alens seksuāli izmantojis septiņus gadus veco Dilanu, izskanēja Alena un Farovas naidīgajā šķiršanās un bērnu aizbildniecības jautājumu kārtošanas procesā 1993.gadā.

Tagad 28 gadus vecā Dilana laikrakstā "New York Times" publicējusi atklātu vēstuli, kurā detalizēti aprakstīta Alena seksuālā varmācība pret tolaik septiņus gadus veco adoptēto meitu.

"Viņš man lika apgulties uz vēdera un spēlēties ar mana brāļa elektrisko vilcienu. Tad viņš mani seksuāli izmantoja," vēstulē raksta Farova.

Alens vienmēr kategoriski noliedzis, ka būtu seksuāli aizkāris pameitu, uzstājot, ka pret viņu vērstos apvainojumus sagudrojusi Farova, lai panāktu tiesas labvēlību aizbildniecības lietā.

Farovas un Alena ilggadējās attiecības aizsākās 1980.gadā. Kaut arī pāris nekad nedzīvoja kopā, Farova kļuva par Alena mūzu, filmējoties 13 viņa filmās.

Pāra attiecības izjuka 1992.gadā, kad Farova atklāja, ka Alenam ir seksuālas attiecības ar viņas vecāko adoptēto meitu Sunu-Ji Previnu, kas tolaik bija 22 gadus veca.

Pēc pašķiršanās starp Farovu un Alenu vairākus gadus norisinājās skandāliem apvīta tiesāšanās par trīs bērnu aizbildniecību. Vienu no bērniem - dēlu Ronanu - Farova laida pasaulē abu attiecību laikā, bet vēl divus bērnus pāris adoptēja.

Ilgstošā tiesāšanās noslēdzās par labu Farovai, kā arī vēlāk visi trīs bērni atteicās uzturēt kādus kontaktus ar Alenu.

Ņujorkas tiesa toreiz nolēma, ka apsūdzības par seksuālo varmācību pret Dilanu nav pārliecinošas un pierādāmas. Tomēr tiesnesis Alenam veltīja skarbus vārdus, nodēvējot režisoru par "pašapmierinātu, neuzticamu un nejūtīgu".

Alens ar Sunu-Ji salaulājās 1997.gadā, un pāris audzina divus adoptētus bērnus.

Komentāri