Keitija Perija kļuvusi par populārāko tvitera lietotāju, Mixnews.lv

Keitija Perija kļuvusi par populārāko tvitera lietotāju

фото

Izklaide | 2014. gada 4. februārī plkst. 20:17

Amerikāņu dziedātāja Keitija Perija aizvadītā gada laikā kļuvusi par populārāko tvitera lietotāju ar 50 miljoniem sekotāju, ziņo LETA-CONTACTMUSIC. Milzīgo skaitli viņa sasniedza pagājušonedēļ.

"Kāds brīnišķīgs piektdienas vakars! Pagatavoju sviestmaizi, noskatījos "The Business of Being Born", pavadīju vakaru kopā ar kaķi. Ak, jā, un tagad man ir 50 miljoni sekotāju! Ak, kāda parasta diena," tviterī jokoja dziedātāja.

Pēdējā gada laikā Perija tikusi pie 18 miljoniem jaunu sekotāju, kas ļāvis viņai pārspēt lielākos konkurentus - skandalozo kanādiešu dziedātāju Džastinu Bīberu un popdīvu "Lady Gaga".

Bīberam patlaban ir 49,1 miljons sekotāju, bet "Lady Gaga" lepojas ar 41 miljonu sekotāju.

Amerikāņu zvaigznei Britnijai Spīrsai ir 35 miljoni sekotāju, bet barbadosiešu dziedātājai Rianai - 34 miljoni sekotāju. Savukārt dziedātājam Džastinam Timberleikam ir tikai nedaudz vairāk par 30 miljoniem tvitera sekotāju.

Mūzika ir visvairāk apspriestais temats tviterī. Pērn tika publicēts vairāk nekā miljards tvītu par mūziku, turklāt puse no visiem aktīvajiem tvitera kontiem seko vismaz vienam mūziķim, liecina mūzikas žurnāla "Billboard" apkopotā informācija.

Komentāri