Pazīstami mūziķi vienojas dziesmā, lai palīdzētu ar vēzi slimiem bērniem (VIDEO), Mixnews.lv

Pazīstami mūziķi vienojas dziesmā, lai palīdzētu ar vēzi slimiem bērniem (VIDEO)

фото

Izklaide | 2014. gada 5. februārī plkst. 11:04

Ar atklāšanas koncertu un izsoli 2014. gada 4. februārī darbību sāks "RH3 Fonds", kas īpaši palīdzēs bērniem ar vēža diagnozi. Tā nosaukumā redzami dibinātāja Raivja Hščanoviča iniciāļi. Futbolists Raivis Hščanovičs jau agrā bērnībā tika veiksmīgi izoperēts un pārcieta šo kaiti. Lai atbalstītu fonda labos nodomus, pazīstami mūziķi iedziedājuši jaunu kopdziesmu.

Par skaņdarbu un tā tapšanu stāsta dziesmas autors Toms Juhņevičs: -"Dziesma "Cerība" ir radīta kā stiprs plecs blakus sasirgušam bērnam. Dziesmas teksta krāsainībai pieaicināju palīgā aktieri Andri Buli, lai tajā mēģinātu atspoguļot to, ko Raivis ar sava fonda palīdzību ir iecerējis panākt - vienkāršību, patiesumu.

Ja ar fonda līdzdalību izdosies mainīt kaut dažu bērnu dzīves, tā jau būs uzvara, un varbūt tieši starp viņiem slēpjas nākamie līderi un izcilības, jo cilvēki, kuri ko tādu pārdzīvo, ļoti bieži skaidri apzinās savu mērķi un netērē enerģiju virspusējās, nevajadzīgās lietās.

Paldies Intaram Busulim, Elīnai Šimkus, Andrim Bulim, Lienei Šomasei, Korim "Vivere" un tā diriģentam Gintam Cepleniekam, Normundam Piesim, Kasparam Grigalim, Norbertam Skraucim, Latvijas Radio 1.studijai un skaņu režisoram Pāvelam Mališkinam un visiem, visiem, kas bija iesaistīti dziesmas ieskaņojumā!"

Dziesmas Mp3 ir lejupielādējams portālā "Doremi.lv" un visi ienākumi no tās tiks ziedoti "RH3 Fondam"

Komentāri