Milzu reptilis viesosies izstādē Balttour 2014, Mixnews.lv

Milzu reptilis viesosies izstādē Balttour 2014

фото

Izklaide | 2014. gada 5. februārī plkst. 11:30

Nedēļas nogalē - no 7.februāra līdz 9.februārim - Ķīpsalā ieradīsies vēl nebijis viesis - rūcošs, kustīgs, dabiska lieluma aizvēsturisks reptilis. Nāc uz izstādi "Balttour 2014" un sajūti to laiku, kad uz Zemes valdīja dinozauri!

Vēstures fakti liecina, ka pirms 65 miljoniem gadu vairāk nekā 100 miljonu gadu ilgusī dinozauru ēra ir beigusies, taču izstādē "Balttour 2014" viens šāds mazulītis, gaļēdājs "Nanotyrannus" (niecīgais jeb mazais tirāns), tomēr būs satiekams. Viņš savu nosaukumu ieguvis salīdzinoši nelielo izmēru dēļ - tas ir 5 metrus garš un 1,9 metrus augsts!

Gigantiskais dzīvnieks Rīgā ieradīsies no pirmā dinozauru parka Baltijā - "DINO Parkas Radailiu", kas savus vārtus tūristiem vēra tikai pagājušajā vasarā, bet jau ir iemantojis milzu popularitāti ne tikai Lietuvā. Dinozauru parks atrodas tikai 7 km no Klaipēdas, un tajā kopumā ir sastopami 37 dinozauri, no kuriem lielākais ir 12 m augsts. Vairāk: "www.dinoparkas.lt".

Gan mazie, gan lielie "Balttour 2014" apmeklētāji varēs sajust pagātnes aizvēsturisko auru, apskatīt, aptaustīt un, protams, iemūžināt fotogrāfijās seno teiksmaino rāpuli, kā arī uzzināt par Lietuvā esošā dinozauru parka plašajām tūrisma un atpūtas iespējām.

Jau ziņots, ka no 7.februāra līdz 9.februārim Ķīpsalā notiks 21. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2014", kas piedāvā apskatīt, izbaudīt un izvēlēties jaunās sezonas karstākās un izdevīgākās tūrisma iespējas un piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē. Vairāk: "www.balttour.lv"

"Balttour 2014" rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ar Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras atbalstu. Partneri: Rīgas dome, "airBaltic", "Live Riga", "Lauku ceļotājs", Krievijas Tūrisma industrijas savienības Baltijas nodaļa, Baltkrievijas Republikas Nacionālā tūrisma aģentūra, "Avalon Hotel", "Astor Riga Hotel", "BalticTravelnews.com", "TourOut.ru".

Komentāri