Slavenības sagaida ķīniešu Jauno gadu (FOTO), Mixnews.lv

Slavenības sagaida ķīniešu Jauno gadu (FOTO) (1)

фото

Izklaide | 2013. gada 20. janvārī plkst. 11:56

Natālija Tumševica dejo kopā ar savu mammu Aļonu

Tuvojoties ķīniešu gadumijai, krāšņas un jautras svinības saviem draugiem sarīkoja Vecrīgas viesnīcas "Grand Palace Hotel" vadītājs Bernhards Loevs ar kundzi Svetlanu Loevu, raksta "kasjauns.lv"

Viesnīcā atzīmēt Čūskas gada sākšanos ieradās arī sabiedrībā pazīstamie cilvēki, tostarp miljonāra Igora Maloškova sieva Aļona, ekspremjera Valda Birkava dzīvesbiedre Marina Dianova, TV sejas Agneses Vārpiņas bijušais vīrs Nikolajs Šestakovs, Ogres tirdzniecības centra "Dauga" līdzīpašnieks Edgars Kapusts un atraktīvās blondīnes – Liene Skulme, Kristīne Lindenblate un Natālija Tumševica.

Viena no ķīniešu Jaungada ballītes aktīvākajām dejotājām bija dziedātāja Natālija Tumševica, kurai drīz vien pievienojās aizvien vairāk dejotgribētāju, tai skaitā arī viņas mamma Aļona. Jāpiebilst, ka viņas lieliskais izskats daudziem pat neļāva nojaust, ka deju virpulī sieviete metas kopā ar savu meitu.

Pasākuma ietvaros viesi varēja baudīt arī krāšņu šovprogrammu, kurā viens no aizraujošākajiem priekšnesumiem bija dejotājas uzstāšanās ar īstu čūsku.

фото

фото

Viesnīcas īpašnieku rīkotās tematiskās ballītes smalkajās aprindās jau kļuvušas par iecienītu izklaides vietu pašmāju prominencēm. Bagātas dāmas vai turīgu biznesmeņu dzīvesbiedres uz šīm viesībām allaž dodas rūpīgi izvēlētos tērpos.

Apmeklētājiem jāievēro arī ielūgumos norādītais dreskods, kas šoreiz bija zelts, sarkans un čūska, un lielākā daļa viesu šoreiz bija to ievērojuši.

фото

фото

Foto: kasjauns.lv

Komentāri 1
117pirms 6 gadiem
un tā viņi močīs līdz 10. februārim, neapstājoties??hmmm