Ticis pārcelts Ayah Marar koncerta norises datums , Mixnews.lv

Ticis pārcelts Ayah Marar koncerta norises datums

фото

Izklaide | 2014. gada 5. februārī plkst. 18:49

Sakarā ar austrāliešu dueta "Parachute Youth" izjukšanu, viņu uzstāšanās 7.februārī Rīgā nenotiks. Šī vakara otrā koncerta viešņas "underground" mūziķes Ajas Mararas (Ayah Marar) uzstāšanās tiek pārcelta uz 11.aprīli, Tā notiks Rīgā "9K1 NAMS".

Neilgi pirms plānotās uzstāšanās Rīgā, koncerta organizatori un vēlāk arī fani tika informēti, ka elektroniskās mūzikas producentu un izpildītāju projekts "Parachute Youth", kurš pastāvējis pavisam neilgi, radot hītu "Can’t Get Better Than This", ir izjucis, katram no dueta dalībniekiem nolemjot uzsākt solo karjeru. Līdz ar to koncerts 7.februārī nenotiks.

Savukārt jordāniešu izcelsmes londonietes - dziedātājas un komponistes Ajas Mararas uzstāšanās, kas bija paredzēta pēc "Parachute Youth" koncerta, tiek pārcelta uz vēlāku laiku - 11.aprīli, un notiks mūzikas pasākumu norises vietā "9K1 NAMS", kur 4.februārī aizvadīs mūziķa "Gold Panda" izpārdotais šovs.

Ajas Marara sadarbojusies ne tikai ar šī brīža pelnošāko dīdžeju pasaulē Kelvinu Harisu (Calvin Harris), bet arī ar vai visiem zināmajiem drum’n’bass mūzikas producentiem - Dj Fresh, Camo & Krooked, Drumsound & Bassline Smith un citiem. Rīgā mūziķe izpildīs populārākos skaņdarbus, viesojoties trijatā ar dīdžeju (Dj Tenku) un MC.

Ajas Mararas koncerta viesi būs rokgrupa no Daugavpils "Dabasu Durovys", kas 11.aprīļa vakarā savas oriģināldziesmas pirmoreiz plašākai auditorijai izpildīs angļu valodā.

Biļetes uz koncertu 11.aprīlī var iegādāties "Ticketpro.lv" un tirdzniecības vietās, to daudzums tirdzniecībā tikai 200. Cena 19 eiro. Pieejamas arī VIP biļetes balkonā - sēdvietas pie galdiņiem.

Uz 7.februārī paredzēto pasākumu iegādātās biļetes ir spēkā 11.aprīļa notikuma apmeklēšanai, kā arī tās var atgriezt naudas atmaksai februāra laikā. Šajā gadījumā jāsazinās, rakstot uz info@ticketpro.lv.

Komentāri