Animācijas filma Ledus sirds palielina tūristu interesi par Norvēģiju (FOTO), Mixnews.lv

Animācijas filma Ledus sirds palielina tūristu interesi par Norvēģiju (FOTO)

фото

Izklaide | 2014. gada 7. februārī plkst. 14:24

Kopš kinostudijas "Disney" animācijas filmas "Frozen" ("Ledus sirds") iznākšanas trīskāršojies Norvēģijas oficiālās tūrisma vietnes apmeklētāju skaits, atsaucoties uz laikrakstu "Aftenposten", ziņo LETA-THE LOCAL.

Norvēģijas iedvesmotā filma iznāca novembrī.

Laikā no 28.novembra līdz 31.janvārim arī par 153% palielinājies lidmašīnas biļešu meklējumu skaits no ASV uz Norvēģiju, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā, liecina kompānijas "Skyscanner" dati.

фото

Kadrs no animācijas filmas "Ledus sirds". Starp citu, sniegavīra Olafa lomu latviešu valodā ierunāja mūziķis Dons

"Filma "Ledus sirds" veicinājusi lielu ārzemnieku interesi," sacīja programmas "Innovation Norway" pārstāvis. "Konkrētus datus par tās veicināto tūrisma pieaugumu ir grūti iegūt, taču mēs ceram uz pamanāmu iespaidu 2014.gadā."

фото

фото

Animācijas filma balstīta uz pazīstamā dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena pasaku "Sniega karaliene". Tajā attēlotas tādas Norvēģijas bagātības kā fjordi un tautastērpi.

"Ledus sirds" globālie kases ieņēmumi līdz šim ir 865 miljoni ASV dolāru (641 miljons eiro). Tā ir viena no visu laiku pelnošākajām "Disney" filmām.

фото

фото

"Innovation Norway", kam pieder vietne "Visit Norway", samaksājusi "Disney" ievērojamu summu, lai tūrisma aģentūras varētu izmantot filmu mārketinga vajadzībām.

Komentāri