UB40 koncertu Rīgā iesildīs pašmāju regeja projekts Cannadis, Mixnews.lv

UB40 koncertu Rīgā iesildīs pašmāju regeja projekts Cannadis

фото

Izklaide | 2014. gada 7. februārī plkst. 18:46

28.februārī Rīgas kinostudijā notiks britu regeja grupas "UB40" otrais koncerts pēc to dibinājušo dalībnieku apvienošanās. Pirms leģendārajiem mūziķiem kopīgu uzstāšanos sniegs Horens Stalbe un "Milky Selecter".

Pēc ilgākas prombūtnes Latvijā pērn atgriezies mūziķis, kādreizējais radio dīdžejs Horens Stalbe, kas tagad vada Vecrīgas populārās vietas "Cuba Cafe" radošo darbību, kā arī muzicē kopā ar dīdžeju "Milky Selecter" regeja apvienībā "Cannadis", kas izveidota jau pirms 11 gadiem. Abi regeja dzīvesveida virzītāji Latvijā kļuvuši par leģendārās britu regeja grupas "UB40" koncerta viesiem Rīgā. "Cannadis" atklās koncertu 28. februārī ar stundu garu uzstāšanos. "Cannadis" jau ir pieredze, iesildot ievērojamu mākslinieku uzstāšanās, kā, piemēram, "Mumiy Troll" un "Prāta Vētra".

Horena kādreizējais muzikālais projekts "FUCK art" deviņdesmitajos gados kļuvis par pirmo latviešu mūzikas produktu, kas atskaņots Lielbritānijas MTV kanālā. Horens kopā ar Lindu Leen pārstāvējis Latviju Eirovīzijas konkursā, dažādos skaņdarbos un uzstāšanās sadarbojies ar komponistu Kārli Lāci, dziedātāju Rolandu Ūdri, grupu "Time After Time" un citiem.

Jaunākais Horena izaicinājums ir maestro Raimonda Paula labāko skaņdarbu pārskaņošana regeja ritmos, sadarbībā ar ārvalstu regeja māksliniekiem un pieredzējušo latviešu mūzikas producentu Gintu Stankeviču. Savukārt "Milky Selecter" mūzikas apritē ir jau 30 gadus, un šajā laikā kā dīdžejs un producents piedalījies dažādos muzikālos projektos, sadarbojoties ar Artūru Medni, Robertu Gobziņu un citiem pieredzējušiem māksliniekiem.

  1. februārī Cuba Cafe Vecrīgā notiks UB40 koncerta gaidīšanas svinības jeb preparty, kur visas nakts garumā par dejām un izklaidi regeja ritmos rūpēsies Cannadis, dodot iespēju apmeklētājiem piedalīties konkursos un iegūt iespēju par brīvu apmeklēt koncertu 28. februārī.
Komentāri