Jelgavas pils parkā atkal rīkos tradicionālās "Stādu dienas Jelgavā", Mixnews.lv

Jelgavas pils parkā atkal rīkos tradicionālās "Stādu dienas Jelgavā"

фото

Izklaide | 2014. gada 9. februārī plkst. 09:10

Šogad, 10.maijā un 11.maijā, Jelgavas pils parkā atkal notiks "Stādu dienas Jelgavā" un līdz 25.aprīlim stādaudzētāji, zemnieku saimniecības, dārzu aprīkojuma un dārza inventāra ražotāji, kā arī amatnieki aicināti pieteikt savu dalību un vietu rezervāciju, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

"Stādu dienas Jelgavā 2014" pulcēs Latvijas stādu audzētājus, kolekcionārus un dārza inventāru tirgotājus, kuri iepazīstina apmeklētājus ar dažādām iespējām izdaiļot savu apkārtni - dārzu labiekārtošanu, amatniecības izstrādājumu lietojumu dārzu iekārtošanā, kvalitatīva stādāmā materiāla iegādi un speciālistu konsultācijas.

Tirgotājiem pieteikumi jāiesniedz līdz 25.aprīlim Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Kultūra".

Stādu dienas organizē Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Jelgavā atsevišķs pasākums no Latvijas Stādu audzētāju biedrības pasākuma "Latvijas stādu parāde" notiek kopš 2009.gada, pēc tam kad 2008.gadā biedrības un Jelgavas pilsētas pašvaldības konflikta dēļ iepriekš tradicionālo "Latvijas stādu parādi" nolēma turpmāk rīkot citur.

Komentāri