Ar vērienīgu koncertu Andris Ērglis atzīmē savu 30 gadu jubileju (FOTO), Mixnews.lv

Ar vērienīgu koncertu Andris Ērglis atzīmē savu 30 gadu jubileju (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 20. janvārī plkst. 21:32

Lieliskas dziesmas, talantīgu izpildītāju priekšnesumus un neaizmirstamas emocijas varēja baudīt visi klātesošie, kas apmeklēja Andra Ērgļa jubilejas lielo koncertu "Andrim Ērglim 30" Liepājā, raksta "kasjauns.lv"

фото

Sestdien, 19.janvārī, Liepājas Olimpiskā centra Lielajā arēnā pulcējās klausītāju tūkstoši. Skatītājiem Andris Ērglis sniedza aizkustinošu šovu gandrīz četru stundu garumā, izpildot savus pazīstamākos hitus - "Ripoja akmens", "Sirdspuksti", liepājnieku himnu no "Līvu repertuāra" - "Pilsētā, kurā piedzimst vējš" un citas dziesmas.

фото

Arēnā pulcējās vairāk nekā tūkstotis skatītāju

Vērienīgā koncerta vadītājs bija TV šovmenis Māris Grigalis, bet kā jubilāra Andra Ērgļa viesi un skatuves partneri uzstājās mākslinieki, kuriem bijusi liela nozīme viņa karjeras attīstībā. Tāpat ar dziesmām gaviļnieku sumināja arī citi viņa skatuves kolēģi un draugi.

фото

фото

Kā īpašo pārsteigumu saviem faniem Ērglis bija uzaicinājis grupu "Bonapati", kuras sastāvā Eirovīzijas dziesmu konkursā kādreiz dziedāja arī viņš.

Pēc koncerta, mūziķis tuvāko draugu un atbalstītāju lokā ballītē simboliski atzīmēja savu dzimšanas dienu, kurā apsveikuma vārdus sacīja un dāvanas pasniedza jubilāra draugi un skatuves kolēģi.

фото

Foto: kasjauns.lv

Komentāri