Strenču novada kultūras nama flīģelim savākti 620 eiro, Mixnews.lv

Strenču novada kultūras nama flīģelim savākti 620 eiro

фото

Izklaide | 2014. gada 9. februārī plkst. 15:51

Pirmajā labdarības koncertā Strenču novada kultūras nama koncertflīģelim savākti ziedojumi 620 eiro jeb 435 latu apmērā, aģentūru LETA informēja Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Pēc viņas teiktā, patlaban neesot precīzi zināms, vai otrais no abiem labdarības koncertiem notiks 7.martā vai 21.martā, bet tajā muzicēs maestro Raimonds Pauls, džeza mūziķi, vietējie kori, tāpat piedalīsies arī komponists Raimonds Macats.

Gailīte arī norādīja, ka pašvaldībai nav konkrētas summas, cik tā plānojusi saņemt ziedojumos abos labdarības koncertos, taču jebkura summa atvieglošot slogu uz pašvaldības budžetu.

Jau ziņots, ka pērn gada nogalē pašvaldība iegādājusies koncertflīģeli, taču pilnā apmērā summu no pašvaldības līdzekļiem nav bijis iespējams segt. Mūzikas instrumenta cena ir 4600 latu jeb apmēram 6545 eiro, no kuras līdz šim samaksāta vien daļa, bet atlikušo summu plānots savākt divos labdarības koncertos, no kuriem pirmais plānots šovakar.

Kā norādīja Gailīte - neatkarīgi no tā, cik lielu summu izdosies savākt labdarības koncertos, atlikušo summu segs no pašvaldības budžeta. Pirmajā labdarības koncertā piedalījās Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels un vietējie amatierkolektīvi.

Tāpat ziņots, ka iepriekš kultūras centrā bijušas jau novecojušās klavieres, kas nav spējušas nodrošināt pietiekamu skaņas kvalitāti, taču jau līdz šim uz flīģeļa spēlēti vairāki koncerti, un skaņas atšķirība jau esot novērtēta.

Komentāri