Sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Kings of Leon koncertu, Mixnews.lv

Sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Kings of Leon koncertu

фото

Izklaide | 2014. gada 10. februārī plkst. 13:06

Otrdien, 11.februārī, sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz šīs vasaras lielāko brīvdabas koncertu Baltijā - "Kings of Leon", kas notiks 25.jūnijā, Mežaparkā. Latvijā pārdošanā būs laisti 20 000 koncerta biļešu, jo pārējās biļetes tiks pārdotas Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Krievijā un Baltkrievijā, kur nav paredzēts grupas koncerts, un grupa nav uzstājusies līdz šim.

Iepriekšpārdošanā biļetes varēs iegādāties "positivus.com" un "fbi.lv" reģistrētie biedri. Pirmo 10 000 biļešu cena būs EUR 45.00, pēc tam biļete maksās EUR 55.00.

Iepriekšpārdošanā biļetes uz "Kings of Leon" Rīgas koncertu būs pieejamas no 11.februāra pl.10 tikai "positivus.com" reģistrētajiem lietotājiem un fbi.lv kluba biedriem, kuri būs reģistrējušies kādā no vietnēm līdz 10.februāra pl.16.

Pirmdienas pēcpusdienā reģistrētie lietotāji saņems e-pasta vēstuli, kurā būs kods, kas būs jāuzrāda "Biļešu Serviss" kasēs vai jāievada "bilesuserviss.lv" un saite uz biļešu iepriekšpārdošanu "Ticketpro" e-veikalā. Iepriekšpārdošanas dienās nebūs iespēja biļetes rezervēt. Vienā pirkumā nevarēs iegādāties vairāk kā 6 biļetes.

Publiskā biļešu tirdzniecība 14.februārī pl.10 sāksies vienlaicīgi 6 valstīs - Latvijā, Igaunijā, Lietuvā Krievijā, Somijā un Baltkrievijā. Biļetes būs nopērkamas "Ticketpro" un "Biļešu Serviss" kasēs, kā arī internetā.

Viena no populārākajām ASV rokgrupām pasaulē "Kings of Leon" sastāvā visi grupas dalībnieki ir ģimenes locekļi. Par pirmā lieluma zvaigznēm Kings Of Leon kļuva pēc albuma "Only by the Night" izdošanas 2008.gadā. Ar šo albumu grupa radīja tādus hītus kā "Use Somebody" un "Sex On Fire", kas ieguva milzīgu popularitāti visā pasaulē. Pagājušajā gadā Kings of Leon laida klajā "Mechanical Bull" albumu, kuram veltīta ir arī gaidāmā koncerturneja. Arī biļešu cenas uz gaidāmo koncertu būs ievērojami lētākas kā citviet Eiropā.

Komentāri