Rihards Bērziņš un Ralfs Eilands prezentēs video klipu, Mixnews.lv

Rihards Bērziņš un Ralfs Eilands prezentēs video klipu

фото

Izklaide | 2014. gada 10. februārī plkst. 13:44

Grupas "P.E.R." līderis Ralfs Eilands un "Jaunās Talantu fabrikas" dalībnieks Rihards Bērziņš aicina ikvienu uz sava kopdarba - dziesmas ar nosaukumu "Blakus man" video klipa prezentāciju, kura norisināsies šī gada mīlestības pilnākajā dienā - 14.februārī jaunajā un stilīgajā Vecrīgas bārā "YOLO" (Palasta ielā 10) no pl.18.

Kompozīcijas mūzikas autori ir Edgars Beļickis un Kārlis Auziņš, bet vārdu autori - Rihards Bērziņš, Luīze Bidiņa un Kārlis Auziņš.

Klipa režija un filmēšana tika uzticēta jaunajiem un talantīgajiem video veidošanas speciālistiem Marekam Pakalnam un Ņikitam Korņevam, tāpat video klipā uzņemšanā piedalījusies deju studija "PRO-X" un Latvijas ielu vingrotāji.

Rihards Bērziņš ar šo dziesmu vēlas parādīt to, ka ikdienas notikumi ir jāuztver vienkārši un jāļaujas to attīstībai, jo nekad nevar zināt, kas ir aiz nākamajām durvīm…

Rihards Bērziņš ir vairāku Latvijas un starptautisko jauno izpildītāju konkursu laureāts. Kā nozīmīgākās uzvaras jāmin pirmā vieta vokālistu konkursā "Pulcinella d’Oro" (Neapole, Itālija) 2009. gadā, tajā pašā gadā iegūtais Grand Prix konkursā "Jaunās zvaigznes", 2008. gadā izcīnītā Grand Prix konkursā "Baltic Talents", kā ar veiksmīgā dalība "Jaunās zvaigznes" konkursos, kur 2009. gadā iegūts Grand Prix, bet 2006., 2007. un 2008. gados - laureāta tituls. Rihards izcīnījis arī 1. vietu 2005. un 2007. gada "Putnu bērni" vokālistu konkursos.

Komentāri