Fanu reiss rīkos braucienus uz populāru mūziķu koncertiem, Mixnews.lv

Fanu reiss rīkos braucienus uz populāru mūziķu koncertiem

фото

Izklaide | 2014. gada 11. februārī plkst. 07:14

Fanu reiss 15.jūnijā apmeklēs "David Guetta", "OutKast", "Bring Me the Horizon", "Kasabian" un "Timbaland" koncertus Polijas galvaspilsētas festivāla Orange 3. dienā.

Tikai 50 vietas pieejamas Fanu reisa autobusā, kas 15.jūnija naktī no Rīgas dosies uz Varšavu, kur jau 7. reizi jūnija vidū notiks mūsu reģiona iespaidīgākos vārdus popmūzikā pulcējošais festivāls "Orange". Tajā iepriekš uzstājušies "Beyonce", "Basement Jaxx", "Linkin Park", "Kelly Rowland" un citi pasaules vadošie mūziķi.

Pēc sešu gadu pārtraukuma šogad - 20 gadu jubilejā - par apvienošanos paziņojuši mūziķi "Andre 3000" un "Big Boi" jeb grupa "OutKast", kas 2014. gadā uzstāsies pasaules lielākajos festivālos, tajā skaitā, Orange festivālā Polijā. Tāpat "OutKast" uzstāšanās dienā - festivāla noslēdzošajā dienā - notiks pasaulē iespējams populārākā mūzikas producenta un dīdžeja "David Guetta" uzstāšanās, amerikāņu mūzikas producenta un izpildītāja "Timbaland" priekšnesums, kā arī britu rokgrupu "Kasabian" un "Bring Me the Horizon" koncerti.

Neviens no šiem māksliniekiem nav uzstājies Latvijā. Fanu reiss piedāvā ekskluzīvu iespēju apmeklēt šo pērn izpārdoto festivālu Polijas galvaspilsētā. Pavadonis - latviešu mūziķis, kas ceļā rūpēsies par muzikālu jautrību, tiks nosaukts vēlāk. Precīza programma, kā arī cenas atrodamas mājas lapā "www.fanureiss.lv". Biļešu skaits ierobežots.

Fanu reiss ir izklaides pasākums ceļā, kas ar autobusiem un reizēm ar speciālu ātrkuģi vai prāmi apmeklē koncertus un festivālus Eiropā, nodrošinot pilnu servisu ērtību un informācijas ziņā, informatīvu izklaides programmu pavadoņu - vietējo mūziķu - izpildījumā, kā arī nodrošina uzkodas un atspirdzinošus dzērienus ceļā.

Fanu reiss apmeklējis "AC/DC", "U2", "Bon Jovi", "Lady Gaga", "Coldplay" un citas uzstāšanās, kā arī "Roskilde" festivālu, ceļā fanus pavadot Ufo, Uldim Rudakam, Elīnai Fūrmanei, grupai "Double Faced Eels", Kasparam Zlidnim un citiem. 2014. gada vasarā Fanu reiss atzīmē 5 gadu pastāvēšanas jubileju.

Komentāri