Pasaulesslavenā džeza mūziķe Anna Marija Jopek aprīlī uzstāsies Liepājā, Mixnews.lv

Pasaulesslavenā džeza mūziķe Anna Marija Jopek aprīlī uzstāsies Liepājā

фото

Izklaide | 2014. gada 13. februārī plkst. 07:19

Ar pēdējā laika vienu no skaistākajiem džeza koncertiem 5.aprīlī Liepājā viesosies pasaules slavenā māksliniece Anna Marija Jopek. Muzikālo pavadījumu veidos izcili instrumentālisti un Polijas džeza mūzikas zvaigznes. Koncerta sākums Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē sāksies pl. 18. Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās.

Anna Marija Jopek savu projektu "Polanna" prezentēs kopā ar džeza bendu septiņu cilvēku sastāvā. Muzikālo pavadījumu veidos izcili instrumentālisti un Polijas džeza mūzikas zvaigznes. Koncerta laikā mūziķi veidos gan valdzinošu improvizāciju, gan būs saklausāma spriedze un koncentrācija, notiks spēle ar muzikālām formām.

Māksliniece Liepājā viesosies ar Polijas vēstniecības Latvijā atbalstu pēc Liepājas Kultūras pārvaldes uzaicinājuma piedalīties aprīlī notiekošajās Liepājas Džeza dienās.

Poļu mūzikas priekšnesumu sniegšana visā pasaulē sadarbībā ar dažādu tautu mūziķiem, māksliniecei vienmēr ir bijusi kā misija. Viņa pati apgalvo, ka dzied to, kas viņai šķiet nozīmīgs, patiess un prezentēšanas vērts citu valstu publikai. "Man gribētos kaut mazurka, kujawiak un oberek būtu pasaulē tikpat atpazīstama mūzika kā bossa nova, ko daudzi izmanto kā pamatu komponēšanai un improvizācijai"

Komentāri