Rokgrupa Crow Mother dodas uz Londonu prezentēt debijas albumu, Mixnews.lv

Rokgrupa Crow Mother dodas uz Londonu prezentēt debijas albumu

фото

Izklaide | 2014. gada 13. februārī plkst. 14:33

Latvijas rokgrupa "Crow Mother" jau pēc nedēļas dodas uz Londonu, lai no 20. līdz 22. februārim sniegtu vairākus tikko izdotā grupas debijas albuma "Changes" prezentācijas koncertus.

Albums "Changes" izdots šī gada janvārī un tajā ietvertas divpadsmit oriģināldziesmas, kas stāsta par nozīmīgām pārmaiņām ikviena personīgajā dzīvē un kā tās ietekmē pasauli mums apkārt.

Albuma prezentācijas koncertos "Crow Mother" pievienosies Londonas vietējās rokgrupas "Complete Radio Silence" un SKAM, lai ar īpašu koncertprogrammu uzstātos vairākos klubos "Denmark street" rajonā, kas ir ar spilgtu vēsturi apvīta mūzikas cienītāju pulcēšanās vieta. Šīs ielas daudzajos klubos un ierakstu studijās savu karjeru sākušas tādas pasaules zvaigznes kā "Sex Pistols", Džimijs Hendrikss un Eltons Džons. "Crow Mother" Londonas koncertu sēriju atbalsta Lielbritānijas latviešu ziņu portāls un laikraksts Anglo Baltic News.

"Crow Mother" Londonas koncertu programma:

  • 20.februāris - 12Bar Club, pl. 19:00

  • 21.februāris - Alleycat Bar&Club, pl. 17:00 un The Dublin Castle, pl.19:45

  • 22.februāris – klubs Cargo, plkst. 19:00

"Pašmāju mūzikas tirgus rokmūzikas jomā ir šaurs un tāpēc grupas attīstības virzienu saistām arī ar ārvalstu tirgu apgūšanu. Šis būs sava veida eksperiments, kura galvenais mērķis ir debijas albuma atrādīšanai Lielbritānijas rokmūzikas cienītājiem un mūzikas industrijas pārstāvjiem. Tomēr mēs ceram, ka arī Londonā esošie latvieši apmeklēs kādu no koncertiem, jo vienmēr ir patīkami saņemt savu tautiešu atbalstu.

Pašlaik grupai ir intensīvs mēģinājumu grafiks, lai koncertos varētu demonstrēt labāko sniegumu un likt pamatu arī kādai plašākai ārvalstu koncerttūrei jau šīs vasaras laikā," stāsta "Crow Mother" vokālists Edijs Jurēvics.

Plašāka informācijas par gaidāmajiem koncertiem pieejama "Crow Mother" mājas lapā "www.crowmother.com".

Komentāri