Valentīndienā cienājies ar dabisko afrodiziaku - šokolādi, Mixnews.lv

Valentīndienā cienājies ar dabisko afrodiziaku - šokolādi

фото

Izklaide | 2014. gada 14. februārī plkst. 07:46

Valentīndienā par godu visiem mīlētājiem un tiem, kuri savu mīlestību vēl tikai meklē, LIDO Atpūtas centrā būs iespēja apgleznot mīlestības cepumu ar populārāko dabisko afrodiziaku - šokolādi.

"Leģenda par afrodiziaku – šokolādi Eiropā nonāca, kad ceļotājs Kristofers Kolumbs atgriezās no Amerikas un aristokrātiskā sabiedrība iepazina šo saldumu. Mūsdienās šokolādi iecienījuši visi, taču ne visi zina, ka tās sastāvā ir dabiski afrodiziaki jeb vielas, kas stimulē iemīlēšanos. Lai sveiktu visus mīlētājus Valentīndienā, aicinām piedalīties bezmaksas mīlestības cepumu apgleznošanas darbnīcā, lai sagādātu patīkamu pārsteigumu savai otrajai pusītei vai simpātijai," stāsta AS LIDO Mārketinga daļas vadītāja Agnese Mārtiņkrista.

Valentīndienā, 14. februārī LIDO Atpūtas centrā Krasta ielas Alus pagrabā no pl. 18 līdz pl. 22 bez maksas ikvienam būs iespēja apgleznot sirds formas cepumus, izmantojot šokolādes glazūru, lai dāvinātu tos savai simpātijai vai otrai pusītei.

Tāpat notiks izklaidējoši pasākumi - būs iespēja satikt Valentīndienas Amoru un viņa valdzinošo pavadoni Sirsniņmeiteni, grupas "Rīdzinieks" puiši uzstāsies ar deju šovu, kā arī par romantisku noskaņu rūpēsies profesionālu mūziķu grupa "Vilnis Dumpis un draugi".

Komentāri