Supermodele staigā pa mājām un sludina Dieva vārdu, Mixnews.lv

Supermodele staigā pa mājām un sludina Dieva vārdu

фото

Izklaide | 2013. gada 21. janvārī plkst. 15:55

Kanādiešu supermodelei Koko Rošai (24) ir miljonus vērti līgumi ar "Versace", "Dior" un "Chanel". Viņa kopš pusaudzes gadiem ir Jehovas lieciniece un joprojām turpina vervēt jaunus sektas sekotājus, raksta portāls "kasjauns.lv"

Jehovas liecinieki ir starptautiska organizācija, kuras piekritējiem ir daudz kopīga ar kristiešiem, taču tie atšķiras ar ļoti specifisku daudzu reliģiozu jēdzienu izpratni. Pēc organizācijas pašas sniegtajiem datiem, 2011. gada augustā Jehovas liecinieku skaits visā pasaulē sasniedzis 7 659 019 cilvēku.

фото

Intervijā žurnālam "DuJour" Koko Roša atzinusies, ka "ticība viņai ir viss" un modele ar prieku klauvē pie svešinieku namdurvīm, cerībā iegūt organizācijai jaunus sekotājus. "Pats svarīgākais ir informēt cilvēkus. Daži uzskata mūsu reliģiju par uzbāzīgu, taču, ja jums nav interesanti – varat vienkārši pateikt "nē"," norāda modele, kura pirms trim gadiem piedzīvojusi kristību rituālu, tādējādi apliecinot savu padevību organizācijai, kurās sastāvā darbojas jau vairākus gadus.

Savas reliģiskās pārliecības dēļ Koko kategoriski atsakās pozēt kaila vai puskaila, kā arī apakšveļā vai peldkostīmos. "Es nedemonstrēju savas krūtis, es nepozēju ar cigareti rokās un fotosesiju laikā neskūpstos ar modeļiem-puišiem. Es nenosodu tās meitenes, kas to visu dara, vienīgi es pati tajā neiesaistos. Starp citu, manas labākās draudzenes ir "Victoria’s Secret" modeles."

фото

Modelei ir savs prasību "raideris", ko viņa iedod izlasīt potenciālajiem darba devējiem, pirms tie paraksta līgumu ar modeli: "Nekādu reliģisku artefaktu, nekādu ar valdību saistītu artefaktu. Ja mani vēlas fotografēt kopā ar vīriešu dzimuma modeli, man ir jāzina, kā tieši fotosesija iecerēta un kas viņam būs mugurā. Ja fotosesijā piedalās citas modeles, man arī jāzina, kā viņas būs apģērbtas."

Modeles karjeru Koko uzsāka 15 gadu vecumā. Viņa atzīstas, ka ne reizi vien gadījušās situācijas, kad darba devēji piespieduši viņu iet uz kompromisu ar savu reliģisko pārliecību. "Karjeras sākumposmā es biju jauniņa un viegli ievainojama. Cilvēki man lika darīt to, ko paši nekad neatļāva saviem bērniem. Viņi aizmirst, ka gados jaunie modeļi vēl ir bērni. Man vajadzēja pateikt "nē", taču es nespēju. Varu tajā vainot tikai pati sevi. Bija laiks, kad vēlējos pamest modeles karjeru. Galvenokārt tāpēc, ka manī neviens neklausījās. Cilvēki man teica, ka esot jāaizmirst par savu reliģiozo pārliecību, citādi es nespēšu gūt panākumus kā modele. Taču es to izdarīju. Pirmkārt es esmu kristiete un tikai pēc tam modele."

Komentāri