Dž.Dž.Abramss uzņems filmu par Lensu Ārmstrongu , Mixnews.lv

Dž.Dž.Abramss uzņems filmu par Lensu Ārmstrongu

фото

Izklaide | 2013. gada 21. janvārī plkst. 19:38

Amerikāņu režisors Dž.Dž.Abramss ieguvis tiesības uzņemt filmu par kaunā kritušo riteņbraucēju Lensu Ārmstrongu, ziņo LETA-NME.

Abramsa kompānija "Bar Robot" iegādājusies tiesības uz sporta žurnālistes Džūljetas Makuras vēl neiznākušo grāmatu "Cycle Of Lies: The Fall Of Lance Armstrong".

Laikraksta "New York Times" žurnāliste par Ārmstrongu rakstījusi vairāk nekā desmit gadus. Viņa aprakstījusi sportista panākumus un cīņu ar vēzi, kā arī neseno atzīšanos dopinga lietošanā.

Atgādinām, ka Ārmstrongam piemērota atpakaļejoša mūža diskvalifikācija no 1998.gada 1.augusta un anulēti visi sasniegtie rezultāti, kuru vidū ir uzvaras "Tour de France" velobraucienā laika posmā no 1999. līdz 2005.gadam. Bez septiņiem tituliem "Tour de France" Ārmstrongs 1993.gadā kļuva par pasaules čempionu grupas braucienā, bet 2000.gadā Sidnejas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu individuālajā braucienā, kuru tagad viņam būs jāatgriež.

Filmu studija "Sony Pictures" pirms dopinga skandāla bija iecerējusi citu filmu par Ārmstrongu, kurā galveno lomu spēlētu aktieris Džeiks Džilenhols, tomēr pēc riteņbraucēja atzīšanās projekts tika apturēts.

Foto: popcornnews.ru

Komentāri